Ünlü Korku Oyunu The Evil Within'in Yeni Oyununun Fragmanı Paylaşıldı!

Son zamanlarda sayıları giderek artan korku merkezli oyunlara bir yenisi daha ekleniyor. İşte Bethesda'nın yeni oyunu The Evil Within 2'nin tüm detayları!

Ünlü Korku Oyunu The Evil Within'in Yeni Oyununun Fragmanı Paylaşıldı!

Ünlü oyun yapımcısı Bethesda korku oyunu denilince akla gelen Shinji Mikami'nin kontrolünde çıkartacağı The Evil Within 2'nin fragmanını paylaştı.

Özellikle Outlast ile birlikte yeniden yükselişe çıkan korku oyunları arasında önemli bir yere sahip olan The Evil Within'in merakla beklenen yeni oyunu The Evil Within 2 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Korku oyunlarının babası olarak bilinen Shinji Mikami yeni bir korku oyunu olan The Evil Within 2'yi kısa bir süre içinde oyunseverlerle buluşturmaya hazırlanırken oyunla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

İlk oyunda ana kahramanımız olan Sebastian Castellanos yeni oyunda kendi karakterini korumayı başarırken kendini yeni bir  maceranın içinde buluyor.

Yeni oyunda Sebastian Castellanos yıllar öncesinde kaybettiğini düşündüğünü Lily'i kurtarmak için yeni maceralara ve yeni olaylar içine kendini atıyor.

Lily'nin zihni kullanılarak yaratılmış olan eski bir kasabada geçen oyunda oyuncuların korku dolu anlar yaşayacağı garanti gibi görülüyor.

The-Evil-Within-2

Merakla beklenen The Evil Within 2 oyunu 13 Ekim 2017 günü satışa çıkacak ve oyun PC, PS4 ve Xbox platformları için çıkacak.

 

The-Evil-Within-2 bethehda outlast
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.