Ücretsiz Windows 10 Sürümüyle Alakalı Son Günler

Microsoft şirketinin Windows 7 ve de Windows 8.1 sürümündeki kullanıcıları için sunmuş olduğu ücretsiz yükseltme programının bitmesi için çok kısa bir zaman kaldı.

Ücretsiz Windows 10 Sürümüyle Alakalı Son Günler

Microsoft şirketinin Windows 7 ve de Windows 8.1  sürümündeki kullanıcıları için sunmuş olduğu ücretsiz yükseltme programının bitmesi için çok kısa bir zaman kaldı. 

Eğer hala orjinal Windows 10 yükseltmesi yapmadıysanız son günleri kaçırmayın. Bedava Windows 10 işletim sistemine nasıl sahip olunur? Cevabı haberimizde.

Microsoft’u Windows 10 işletim sistemini duyurduğu günden bu yana resmi ve resmi olmayan yollarla çok ciddi indirilme sayısına ulaştı. 29 Haziran 2016 tarihine kadar sunulan ücretsiz yükseltme imkanından faydalanamayanlar için son bir fırsat daha çıktı. Son tarih ise 31 Aralık 2017!

Microsoft’un Windows 10 için yaptığı büyük operasyon devam ederken, ücretsiz yükseltme fırsatını kaçıranlar için son viraj ortaya çıktı.

Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcılarını yakından ilgilendiren bu gelişme ile Windows 10 yükseltmesine ücretsiz olarak sahip olunabilecek. Microsoft, Windows 7 için 2020 yılında, Windows 8.1 için ise 2023 yılında tüm desteğini kesecek. Bu yüzden daha uzun soluklu ve güncel bir sürüme geçiş yapmak son derece önemli.

Resmi Windows 10 sürümüne sahip olmak istiyorsanız,  Microsoft’un resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey ise Microsoft’un yardımcı teknolojilerini kullanacağınızı kabul etmek. Bu işlemin gündelik kullanımda ise hiç bir handikapı yok. Sonrasında inen dosya üzerinden Windows 10 işletim sistemine sahip olabilirsiniz.

microsoft windows 10 yükseltme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.