Ücretsiz Olan Assassin's Creed Fırsatını Kesinlikle Kaçırmamalısınız

Ubisoft isimli oyun şirketi bir zamandır ara vermiş olduğu ücretsiz oyun dönemini tekrardan geri getirme konusunda bir karar aldı.

Ücretsiz Olan Assassin's Creed Fırsatını Kesinlikle Kaçırmamalısınız

Ubisoft isimli oyun şirketi bir zamandır ara vermiş olduğu ücretsiz oyun dönemini  tekrardan geri getirme konusunda bir karar aldı. En çok sevilmekte olan Assassin’s Creed oyunlarından bir tanesi olarak ön plana çıkan Assassin’s Creed 4 Black Flag isimli oyun tamamen ücretsiz olacak. Hediye oyun dahilinde ücretsiz olarak sunulacak bir başka bir yapım ise World in Conflict: Complete Edition olarak açıklandı.

Bu  açıklanmış olan ücretsiz oyunlar dahilinde ilk önce 2007 senesinin popüler RTS oyunlarından biri olan World in Conflict isimli oyun tamamen ücretsiz oldu. 11 Aralık tarihine kadar yapımı ücretsiz bir şekilde Uplay hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. 1989 senesi içerisinde alternatif bir geçmişte geçmekte olan bu yapım, patlak vermiş olan 3. Dünya Savaşı‘nı konu almakta.

11 ila 17 Aralık tarihlerinin arasında ise bu defa Assassin’s Creed 4 Black Flag isimli oyun tamamen ücretsiz bir şekilde indirmeye sunulmuş olacak. Yine aynı biçimde Uplay hesabınıza hiçbir  şekilde ücret ödemesi yapmadan oyunu indirebilecek ve de kütüphanenize çok kolay bir şekilde katabileceksiniz.

Ubisoft şirketinin bu yapımlardan daha sonra hangi oyunları ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunacak olduğu konusunda ise net bir şekilde açıklama gerçekleştirilmedi. Ancak ücretsiz oyun kampanyasının devam edeceği yönünde tahminler bulunuyor.

ubisoft Assassin’s Creed Assassin’s Creed 4 Black Flag
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.