Ubisoft Logosunu Yeniden Düzenledi

Ubisoft uzun süredir kullandığı logo sisteminde değişikliğe gitti. Ubisoft logosunu neden değiştirdi? Yeni logoda nasıl değişimler söz konusu?

Ubisoft Logosunu Yeniden Düzenledi

Oyun dünyasının devlerinden biri olan Ubisoft, kısa süre önce E3 oyun fuarında tanıtımını yapacağı yeni oyunlarını duyurmuştu. Far Cry 5 oyununu da duyuran firmanın yeni oyunları bir yana dursun firmanın radikal bir karar daha aldığı da ortaya çıktı. Ubisoft tarafından alınan kararla beraber firmanın uzun süredir kullandığı bilinen logosunun değiştirildiği ortay çıktı. Yeni logo tasarımını yaptığı açıklamalarla paylaşan ve herkese duyuran Ubisoft, yenilenmiş olan logosu için daha modern bir logo kullanılmak istendiği belirtildi.

Yeni Logo Nasıl Değişiklikler Barındırıyor?

Logo değişikliğinin açıklanmasından hemen sonra Ubisoft tarafından logonun detayları da paylaşıldı. Yenilenmiş logonun eski logoda yer alan hortum simgesini değiştirmediğini görüyoruz. Eski mavi hortum logosu yerine artık sadece logosunu çizgisel bir biçime dönüştüren markanın hortum simgesi için yaptığı değişiklikle oluşturulan yeni logonun tüm oyunlarda da uygulanacağını belirtelim.

Ubisoft logo değişikliği sonrasında yeni oyunlar için giriş animasyonlarının değişip değişmeyeceği konusunda bir açıklama yapılmış değil. Bunu yeni logo ile sonrasında sunulacak olan oyunlarda görmemiz mümkün olacak.  

ubisoft logo ubisoft
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.