Ubisoft Eski Oyun Serilerini Geliştirip Yeniden Yaşatacak

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen E3 2017 etkinliklerinde Beyond Good & Evil 2 oyun tanıtımıyla ilgi odağı olan Ubisoft'un eski oyun serilerini geliştirerek güncelleme ile tekrar geri getireceği belirtildi.

Ubisoft Eski Oyun Serilerini Geliştirip Yeniden Yaşatacak

Microsoft'un E3 etkinliklerinde yeni oyun firmalarının ürünlerinin yanında geçmiş popüler oyunların devam serileri üzerinde dururken özellikle tanıtımını yaptığı Beyond Good & Evil 2 ile oldukça ses getirdi. Firmanın eski oyunları geri getirerek devam serilerini oluşturacağı açıklandı.

Ubisoft yöneticileri tarafından yapılan açıklamalarda firmalarının eski oyun markalarına geri dönüş yaparak bu oyunları geliştireceklerini belirtirken bu oyunlara geri dönüş açısından bir sorun görmediklerinin de altını çizdi.

Ubisoft Montreal CEO'su Yannis Mallat'ın yaptığı açıklamada iyi ve ilgi çekici fikirler geldiği sürece eski oyunlara dönüş yapmaya hazır olduklarıni belirtti. Mallat açıklamanın devamında oyun stüdyolarını müthiş büyüklükte yaratıcı bir kollektif olarak düşündüklerini belirtirken yeni fikirlere de her zaman açık olduklarına dikkat çekti.

Ubisoft'un eski oyun serilerini geliştirmekle ilgili iddialar ele alındığında özellikle Splinter Cell ve Prince of Persia serilerinin geliştirildiği ve güncelleme sonrası duyurulacağı öne sürüldü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.