U11 Modeli HTC Şirketini Zarar Etmekten Kurtarıyor

Son seneler içerisinde işleri hiç bir şekilde iyi gitmeyen, ve hatta akıllı telefon sektöründen çekileceği bile düşünülmekte olan HTC şirketi, 2017 model olarak çıkarttığı amiral gemisi ile bu talihsizlikleri aşmaya başladı gibi.

U11 Modeli HTC Şirketini Zarar Etmekten Kurtarıyor

Son seneler içerisinde işleri hiç bir şekilde iyi gitmeyen, ve hatta akıllı telefon sektöründen çekileceği bile düşünülmekte olan HTC şirketi, 2017 model  olarak çıkarttığı amiral gemisi ile bu talihsizlikleri aşmaya başladı gibi.

Akıllı telefon sektörü içerisine metal yekpare gövdeyi ve de kaliteli  bir yapıyı getirmeyi başaran HTC şirketi, son senelerde istikrarlı bir biçimde zarar etmeye başlamış ve de küçülmesini sürdürmüştü.

2017 senesinin en başarılı telefonlarının arasında gösterilmeye başlayan HTC U11 modeli, şüphesizki firmasına  çok büyük katkılar sağlamayı başardı. Haziran ayı içerisinde geçtiğimiz seneden beri en yüksek gelirlerini elde etmeye başlayan firma, bunu ise U11 modeline borçlu bir durumda. Android dünyasına çok fazla yabancı olmayanların da net bir şekilde bileceği gibi, HTC  şirketi market liderindeki kaliteli akıllı telefonları bulunan ancak devamlı olarak talihsizlikler yaşayıp %79'lara ulaşmış seneden seneye kayıplar görmüş olan bir firma. 

2017 senesinin ilk ayları içerisinde HTC U Ultra tanıtılmış olduğunda telefon o kadar çok kötü karşılanmıştı ki, HTC şirketinin telefon sektörünü komple bırakacağı konusu bile konuşulmuştu. Bunun üstüne dersini alarak HTC U11 modeli içerisinde işleri düzeltmeyi başaran HTC, Haziran ayı içerisinde 225 milyon dolar tutarında bir gelir elde etmiş oldu. Bu belirtilen miktar  ise geçtiğimiz aya göre %52 oranında, geçtiğimiz seneye göre de %8 oranında çok daha fazla.

htc u11 htc u ultra
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.