Twitter'ın Yeni Güncellemesi Kullanıcıları Çok Sevindirecek

Sosyal medyanın devi ve de mikroblog sitelerinden Twitter yeni bir tane daha güncelleme aldı. Kullanıcıların tarafından uzun bir zamandır beklenen yeni bir özellik ise yapılan bu güncelleme ile birlikte Twitter'a da gelmiş oldu.

Twitter'ın Yeni Güncellemesi Kullanıcıları Çok Sevindirecek

Sosyal medyanın devi ve de mikroblog sitelerinden Twitter yeni bir tane daha güncelleme aldı. Kullanıcıların tarafından uzun bir zamandır beklenen  yeni bir özellik ise yapılan bu güncelleme ile birlikte Twitter'a  da gelmiş oldu. 

Twitter için yayınlanmış olan bu güncelleme ile beraber artık sizin takipçiniz olmayan ya da görmeyi istemediğiniz kişilerin yaptıkları paylaşımlarını basit bir şekilde engelleyebileceksiniz. Twitter sitesi için gelen yeni güncellemeden sonra artık kullanıcılar istemedikleri durumda kendilerini takip etmemiş olan kişilerden mesajlarda almayacaklar. Mikro blog sitesi için gelmiş olan bu filtre özelliğinin sayesinde aldığınız mesajlardan hiç bir şekilde rahatsız olmayacaksınız. Aynı zaman içerisinde Twitter, çok ilgi çekici bir özelliğini daha güncelleme ile beraber kullanıcılarına sunmuş oldu. Artık herhangi bir şekilde profil fotoğrafı olmayan, e-mail adresleri onaylanmamış ve de takibinizde bulunmayan hesaplar  tamamen görmezden gelinebiliyor olacak. Yani artık profil resmi bulunmayan kullanıcılar geri plana atılmış bir durumda olacak. Bu durum da özellikle kimliğini gizlemeyi isteyen ve de Twitter'ı değişik maksatlar için kullanan kullanıcılar açısından fazlası ile üzücü bir durumda olacak.

Sosyal medyanın devine gelmiş olan bu filtrelerle beraber çok daha basit ve rahatsızlık verici pek çok durumun önüne de bir engel konulabilmiş olacak. Twitter  sitesi için gelmiş olan güncellemeleri profilinizde aktifleştirebilmek amacıyla mobil kullanıcıların iOS ve de Android cihazlarda yer alan Twitter uygulaması içerisinde ''Bildirimler'' bölümünden filtre özelliğine kolayca ulaşabilecekler. Bilgisayar üstünden Twitter'ı kullanmaya devam eden kullanıcılar da bu özelliklere erişebilmek amacıyla Bildirimler ve Ayarlar yazan bağlantılarını takip etmelidirler..

twitter güncelleme filtre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.