Twitter'dan Şok Vine Kararı

Geçtiğimiz günlerde kapatılacağı yönünde açıklamalar yapılan vine hakkında yeni bir gelişme daha yaşandı. uygulamayı satmayı planlayan ancak bunu bir süredir gerçekleştiremeyen Twitter, vine hakkında son kararını vermiş durumda. Vine, bundan böyle bir kamera uygulaması olarak yyaın hayatına devam edecek.

Twitter'dan Şok Vine Kararı

Uzunca bir süredir konuşulan ve tepkilere maruz kalan Vine ile ilgili gelişmeler bitmek bilmiyor. Son olarak Twitter, gelen tüm tepkilere rağmen Vine uygulamasını kapatma kararından vazgeçmedi.. Ürünü başka bir şirkete de satmayı başaramayan twitter, uygulamayı ios ve android işletim sistemli telefonlarda kullanılabilecek bir kamera uygulaması haline getirme kararı aldı. 

Bir dönem yeni bir akım başlatan ve son zamanlarda sıkça tepkilere maruz kalan vine, bundan böyle ios ve android için bir kamera uygulaması olarak hayatına devam edecek. Klasik çizgisini de bozmayacak olan uygulamada, yine 6 saniyelip loop videolar çekilebilecek ve kaydedilebilecek. 

Bu şekliyle, yine Vine kamera uygulaması, Twitter uygulamasına 6 saniyelik tekrar eden videoları doğrudan twitterda sergileyebilecek. 

Vine kullanıcıları, daha önce vine hesaplarında bulunan video kayıtlarını da yine twitter hesaplarına aktarabilecekler ve böylece eski videolar da silinmeyecek. 

vine vine kapanacak mı twitter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.