Twitter'da Yeni Dönem

Takip edilmesi faydalı hesapları bulmak için bir uygulama geliştiren Twitter, kullanıcıları için kendini sürekli yenilemekten vazgeçmiyor.

Twitter'da Yeni Dönem

Yeni işlevi Connect ile hangi hesapları takip edeceğinizi bulmayı kolaylaştıran Twitter, bu özelliğini kullanıma sundu. Mobil cihazlara güncelleme göndererek, yeni işlevini kullanılır kılan Twitter, iOS ve Android'de haber akışının üstündeki segmelerin arasına Connect tuşunu ekledi. Bu tuş kullanıcısına önerileri, konumuna, takip ettiğiniz kişilere ve Twitter'da olup biten önemli olaylara göre kişiselleştiriyor.


Kişisel önerilerin dışında kullanıcılar, rehberindeki kayıtlı kişileri Twitter ile eşleştirerek arkadaşlarını bulabiliyorlar. Twitter, yeni sekmenin etkinliğinize bağlı olarak zamanla değişeceğini söylüyor. Yeni işlev, önerdiği kişileri neden önerdiğini de söyleyecek.


Connect sekmesi Twitter kullanıcılarına tanıdık gelebilir. Zira, uyarı sekmesi de daha önce aynı ismi kullanmıştı. Ancak yeni sekme, olup biteni göstermek yerine, kullanıcısını yeni kişilerle bağlamayı amaçlıyor.
Twitter'in bu özelliği için tüm akıllı cihazlara gönderdiği güncellemenin etkisini bir kaç gün içinde göstermesi bekleniyor. Zira Twitter yakın zaman içinde kullanıcı sayısında gerileme eğilimi göstermişti.

 

TWİTTER İNDİR

twitter twitter mobil twitter güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Limbo Ayrıntılı İnceleme
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !
Super Mario Run Android Çıkış Tarihi !