Twitter’da Sağlıklı Yaşam Onlardan Soruluyor

Sağlıklı yaşam denince aklınıza ne geliyor? Sağlıklı yaşam için ne yapmak, ne yemek veya ne yememek gerekiyor?

Twitter’da Sağlıklı Yaşam Onlardan Soruluyor

Sürekli mobil olduğumuz, etrafımızda olan biteni çoğunlukla telefonlardan veya tabletlerden öğrendiğimiz bu günlerde, sağlıklı yaşam için son gelişmeleri ve tüyoları Twitter’dan takip etmek mümkün. Sık sık su içmemiz gerektiğini takip ettiğimiz kişilerin bir Tweet’iyle hatırlayabildiğimiz gibi, sıcak yaz günlerinde ne yersek daha tok ve hafif hissedeceğimizi, ne yaparsak stresli ve sıcak zamanlarda rahatlayıp motive olacağımızı, yapımı kolay olup bizi gün boyunca iyi hissettirecek ne içersek günü sağlıklı ve olumlu şekilde kapatacağımızı öğrenebileceğimiz pek çok Twitter hesabı var. Twitter’da hem konusunda uzman diyetisyenler hem de sağlıklı yaşamı teşvik edip kendi yaşamlarıyla da örnek olan ünlüler aracılığıyla kendinize rehber bir rota çizebilirsiniz.

Son zamanlarda sağlıklı yaşamları ve spor salonlarını sık sık ziyaret etmeleriyle de öne çıkan ünlülerden Kardashian Kardeşler, fit oluşları ve sağlık önerileriyle takip edilmesinde fayda olan hesapların belki de başında geliyor:


 

khloe.png

kourtney.png


 

Görkemli görselleriyle iştahımızı kabartan sağlıklı yeme-içme hesapları da dikkat çekiyor. Bonus: Paylaşılan tariflerin çoğu, verdikleri izlenimin aksine oldukça az kaloriye sahip.


 

fitness.JPG


 

“Önemli olan insanlık.” Bazen iyi hissetmek için gereken, kendini rahat bırakmaktır.

fitgirl.png


 

Ender Saraç ise uzun yıllardır diyet ve sağlıklı yaşam için fikirlerine başvurduğumuz bir duayen ve Twitter’da oldukça aktif. 

endersaraç.JPG


 

Ayşe Tolga, hem zihin hem de beden sağlığı için sık sık paylaştığı önerileriyle takip edilmesi gereken hesaplar arasında yer alıyor.

ayşetolga.png 

Sağlıklı yaşam için takip edebileceğiniz başka hesaplar da mevcut. Yaz kış demeden yedikleriniz ve içtiklerinize mutlu ve huzurlu olabilmek, bir Tweet uzağınızda.

sy.JPG 

sa.JPG

his.JPG


 

diyetkolik.JPG


 

aycaka.JPG

 

 

lh.JPG


 

Twitter’da sağlıklı yaşam sohbetlerine katılmanız için kullanabileceğiniz hashtaglerse şöyle:

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.