Twitter İnternet Sitesi Üzerinde Çok Büyük Bir Yenilik

Kullanıcı deneyimini daha fazla çoğaltmak amacı ile çalışmalar yapmaya devam eden Twitter platformu, geçmiş olduğumuz aylarda mobil cihazlara aktif duruma getirmiş olduğu gece modu ile ilgili özelliğini bu defa internet sitesi üzerinde kullanıma açtı.

Twitter İnternet Sitesi Üzerinde Çok Büyük Bir Yenilik

Kullanıcı deneyimini daha fazla çoğaltmak  amacı ile çalışmalar yapmaya devam eden Twitter platformu, geçmiş olduğumuz aylarda mobil cihazlara aktif duruma getirmiş olduğu gece modu ile ilgili özelliğini bu defa internet sitesi üzerinde kullanıma açtı.

En sonunda, beklenilmekte olan hamle geldi ve de gece modu ile ilgili özelliği mobil cihazların hemen sonrasında, bu defa Twitter platformunun internet sitesinde aktif bir duruma getirildi.

Twitter Destek hesabının üstünden yapılmış olan açıklama içerisinde, gece modu ile ilgili özelliğinin Twitter üstünde kullanılabilir bir duruma geldiği ve öte yandan kullanıcıların bu  bahsi geçen özelliği iOS ve de  Android cihazlarda kullanabilecek olduğunu belirtiliyor.

Bu belirtilen özelliği kullanmak amacıyla Twitter'ın sağ üst bölümünde yer alan profil resmine tıklamak ve  de hemen sonrasında açılacak olan menünün en alt kısmında yer alan Gece modu seçeneğine basmak yeterli.

Gece olduğunda telefon kullanımı esnasında özellikle  de ekran parlaklığının yüksek bir seviyede olduğu hallerde, gözler çok ciddi bir anlamda yorulabilmekte ve bu sebeple ilk olarak göz yanması olmak üzre pek çok problem ortaya çıkabiliyor.

Gözün yorulmasını en az seviyeye indirgemek amacıyla kullanılmakta olan bu gece modunda, beyaz renkler olabilen en düşük seviyeye indirilip, uygulamalar içerisinde genel bir anlamda siyah renkler hakim  durumda oluyor.

Bu  belirtilen özelliği kullanıcılarına sunmuş olan Twitter üzerinde gece modu özelliğini aktif ettiğiniz zaman karanlık  olan bir temaya bürünmekte. Twitter uygulaması içerisinde iken gece modunu kullanmayı istediğinizde, ekran içerisinde elinizi kaydırıp açtığınız menü üzerinden gece modu özelliğini aktif duruma getirmeniz gerekli.

twitter gece modu web sayfası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.