Twitter Güncellendi Gece Modu Uygulaması Geldi

Twitter'in geliştirmek için uzun uğraşlar verdiği "gece modu" uygulaması, Android işletim sistemli cihaz kullanıcılarının hizmetine sunuldu . Detaylar haberimizde...

Twitter Güncellendi Gece Modu Uygulaması Geldi

Bir süredir gece modu uygulaması için beta programını deneyen Twitter, bu uygulamayı hayata geçirdi. Gece modu uygulaması Android işletim sistemi bulunan bütün cihazlarda uygun hale geldi. 
Mobil uygulamalar için aktif edilen ve sadece Twitter'da sol üst köşede bulunan profil simgesine tıklanıp gece modu seçeceğinin üzerine basılmasıyla başlatılan uygulama kullanıcıların gözlerini yormadan Twitter'i kullanmak için yapabilecekleri bir özellik.
Gece modunun aktif edilmesiyle birlikte arka plan uygulaması renk dönüştürüyor. Arka plan rengini tamamen siyah yapmak yerine koyu gri bir renkle gece moduna alan Twitter'de amaç gözü yormamak. Koyu gri olan arka plana karşılık yazı metinleri beyaz ve bağlantı adresleri de mavi olarak gösterilirken tüm bu yenilikler şimdilik Android işletim sistemleri için mümkün. Yakın zaman da İOS işletim sistemleri içinde geçerli olacak olan bu uygulamayla birlikte Twitter kullanıcısını daha az yormayı amaçlıyor. 
Twitter yeni güncellemesi henüz gelmeyen kullanıcıların Google Play uygulama mağazasından Twitter'i güncellemesi durumun düzelmesine yardımcı olacaktır. 

 

Twitter Twitter gece modu Twitter yeni özellik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.