Tv8 Yan Ekran İndir - iPhone Yan Ekran, Android Tv8 Yan Ekran

TV8 ekranlarında bir çok program içerisinde ismi geçen "Tv8 Yan Ekran" uygulaması ile bir çok yayınlanan programa mobil uygulama aracılığı ile dahil olabilirsiniz. İşte Tv8 Yan Ekran Uygulamasının işlevi.

Tv8 Yan Ekran İndir - iPhone Yan Ekran, Android Tv8 Yan Ekran

Acun Ilıcalı tarafından ve TV8'de bir çok programın sunucusu sıkça Tv8 Yan Ekran uygulamasından bahsederek duyuruda bulunuyor. Peki hiç merak ettiniz mi Tv8 Yan Ekran uygulaması nedir? Büyük bir kısmımız internet sitesinin yan menüsü gibi bir şey sanıyordu aslına bakıldığında ilk başta. Fakat Tv8 Yan Ekran, bir uygulama ismidir.

Tv8 Yan Ekran Nedir?

Acun Medya tarafından geliştirilmiş olan bir uygulamanın ismidir. Uygulama, Tv8 ekranlarında yayınlanan programlara, mobil uygulama aracılığı ile dahil olma imkanı sunuyor. Buradan göndereceğiniz bildirimler yarışmaya etki etmektedir. nasıl mı?

Survivor yarışmasında Tv8 Yan Ekran uygulaması ile favori yarışmacınız için oy kullanabilir, yarışma da anlık oyunlar için oylamaya katılarak ek ödüller kazanabilirsiniz. Aynı zamanda aktif programlar süresince hizmet veren uygulama ile bilgi sahibi de olabilirsiniz. 

Tv8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulama akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. iPhone yani IOS işletim sistemine sahip telefonlar ile birlikte Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için uygundur. Kendi işletim sisteminize göre App Store veya Google Play Store'dan indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hızlı şekilde indirmek ve telefonunuza yüklemek istiyorsanız aşağıda yer alan butonlar ile ilgili uygulamanın indirme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

iPhone için Tv8 Yan Ekran - Android için Tv8 Yan Ekran

tv8 yan ekran yan ekran indir tv8 yan ekran nedir acun ılıcalı tv8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.