Turkcell'e Ait BIP Platformunda Yeni Bir Dönem

BiP, yeni gelmiş olan özelliği ile çok büyük bir ihtiyacı giderip Türkiye içerisinde yeni bir ilke imzasını atıyor.

Turkcell'e Ait BIP Platformunda Yeni Bir Dönem

BiP, yeni  gelmiş olan özelliği ile çok büyük bir ihtiyacı giderip Türkiye içerisinde yeni bir ilke imzasını atıyor. Eklenmiş olan bu yeni özellik ile birlikte BiP üstünden tam 6 kişiye kadar aynı an içerisinde yüksek görüntü ve  de ses kalitesinde görüşmeler yapılabilecek. Konuşma gruplarınında en büyük sorunlarından bir tanesi olan aynı zamanda görüntülü ve de sesli konuşmaya olanak veren bu yeni özellikle beraber, grup üyeleri sevinçleri ile birlikte coşkularını bulunmuş oldukları yerden hemen ister görüntülü isterlerse sesli bir şekilde paylaşabilecekler.

Çoklu ekran ile ilgili görüşme yeniliği sayesinde Kurban Bayramı içerisinde bir araya gelememekte olan uzaktaki aileler de BiP ile buluşup görüntülü veyahut sesli bir şekilde aynı zamanda bayramlaşabilecek.  Büyük aileler veyahut çok kalabalık arkadaş gruplarının vazgeçilmezleri durumuna gelecek  olduğu açıklanan çoklu ekran görüşmeleri sayesinde en uzak mesafede yaşamakta olanlar bile her zaman birbirlerine yakın  gibi olacak.

Dünya üzerinde 192tane ülkede kullanılmakta olan ve 15 milyon tane kullanıcıya ulaşmayı başaran Türkiye’nin en fazla yenilikçi anlık mesajlaşma ile birlikte sesli ve de görüntülü görüşme uygulamalarından BiP, yurtiçi ve de yurtdışında ücretsiz  bir şekilde konuşturmakta. Turkcell hat kullanıcıları istedikleri zaman BiP üstünden kendi tarifelerinde yer alan dakikalarıyla aramalar yapabiliyor ve hatta GSM numaralarına gelmiş olan çağrıları BiP üstünden hiçbir şekilde ek ücret ödemeden cevaplayabiliyor.

turkcell bip yenilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.