Turkcell Şirketi Atatürk'ün Sesi İle Sürpriz Gerçekleştirdi

Cumhuriyetin kurulmasının 94. senesi nedeni ile ülkemizin 4 bir noktasında kutlamalar yapılmaya sürdürülürken, Turkcell şirket, bu konuda fazlası ile dikkat çekici bir çalışmaya daha imzasını atmış oldu.

Turkcell Şirketi Atatürk'ün Sesi İle Sürpriz Gerçekleştirdi

Cumhuriyetin kurulmasının 94. senesi nedeni ile ülkemizin 4 bir noktasında kutlamalar yapılmaya sürdürülürken, Turkcell  şirket, bu konuda fazlası ile dikkat çekici bir çalışmaya daha imzasını atmış oldu.

29 Ekim tarihi için hazırlamış olduğu reklam filmi ile  birlikte son günlerde sosyal medya platformları içerisinde adından sık bir şekilde söz ettirmeyi başarmış olan Turkcell şirketi, bu defa arama yapmayı isteyen kullanıcılara da Atatürk’ün sesini dinletip bir sürpriz yaptı.

Saatler 00:00’ı göstermiş olduğunda telefon görüşmesi yapmayı isteyen Turkcell hat kullanıcılarını, çağrı tonunun öncesinde Atatürk’ün sesi karşılamaya başladı.

Sosyal medya üstünde yapılmış olan paylaşımlara göz attığımızda ise  arama yapmayı isteyen kullanıcılar, Atatürk’ün kendi sesiyle ifade etmiş olduğu ''Türk milleti bu büyük olan millet bayramını, daha büyük şerefler ile, saadetler ile, huzur ve de refah içinde kutlamanı, gönülden dilerim.'' şeklindeki sözleriyle karşılanmakta.

Sosyal medya siteleri içerisinde bazı kullanıcılar ise, durumun Turkcell operatörü ile sınırlı  bir durumda olmadığını ve öteki GSM operatörlerininde benzeyen bir çalışmaya imza atmış olduğunu iddia etse bile, maalesefki bu konu ile ilgili olarak herhangi bir  şekilde bilgi edinmeyi başamadık.

Bu yaklaşımından dolayı ise Turkcell operatörü çok büyük bir övgüyü hak etmiş bir durumda.

turkcell atatürk cumhuriyet bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.