Türk Telekom İnternet Paketlerine Temmuz Ayında Zam Yapacak!

Ülkemizin önemli internet servis sağlayıcılarından olan Türk Telekom Temmuz'da yeni paket sistemine geçecek ve paket fiyatlarına zam yapacak!

Türk Telekom İnternet Paketlerine Temmuz Ayında Zam Yapacak!

En çok aboneye sahip olan internet servis sağlayıcısı Türk Telekom internet paketlerinin fiyatlarına 1 Temmuz 2017'den itibaren zam yapacak.

Konuyla ilgili olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri Temmuz ayında paket fiyatlarına zam yapılacağını ancak ne kadarlık bir zam olacağını bilmediklerini aktarırken alınan duyumlara göre bireysel kotalı internet tarifelerine 2 TL'lik bir zam yapılacakken bireysel limitsiz paketlere ise 7 TL'lik bir zam yapılması kuvvetle muhtemel.

Türk Telekom kaynaklarından alınan bilgilere göre hazırnet ve günlük inernet paketleri de 2 TL'lik zamlandı. 300 GB kotalı paketleri ve Full limitsiz internet paketlerinde herhangi bir fiyat artışına gitmeyen Türk Telekom'un yalın erişim ücreti ve telefon ücretleri de devam edecek.

Türk Telekom'un 1 Temmuz 2017 itibariyle zamlanacak olan Türk Telekom internet paketlerinden etkilenecek olan müşteriler ise taahhüt vermeyen ve liste fiyatından ödeme yapan müşteriler etkilenecek.

Ayrıca taahhütlü müşteriler taahhüt bitiminden itibaren yeni zamlı fiyatlardan internetlerini kullanmaya devam edecekler. 

türk telekom internet akn
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.