Tunnelbear'dan Remembear Duyurusu

Şifre yönetimi uygulamaları ile ilgili ihtiyaçlar her geçtiğimiz gün artmakta.

Tunnelbear'dan Remembear Duyurusu

Şifre yönetimi uygulamaları ile ilgili ihtiyaçlar her geçtiğimiz gün artmakta. Bunun farkında bulunan ve 20 milyon taneden çok kullanıcısı bulunan popüler durumdaki sanal özel ağ (VPN) sağlayıcılarından TunnelBear ise, RememBear ismini vermiş olduğu şifre yönetimi uygulamasıyla beraber imdadınıza yetişmenin hedefinde.

Yeni  bir gizlilik uygulaması olan RememBear şu an içerisinde beta aşamasında ve  de Android ile birlikte  iOS, Mac ve  Windows  uyumluluğunu sunmakta. Öte yandan, Chrome web tarayıcısı ile ilgili bir uzantı da sunulur iken yakın bir zaman içerisinde Safari ve de  Firefox  tarayıcıları için de destek sözü verilmekte.

Uygulama aslında şifre yönetimi servisleri için çok büyük yenilikler getirmemiş olsa da eğlenceli ve sezgisel 
 bir arayüzü sayesinde basit bir kullanım sağlamakta. Şu an içerisinde %3’ten daha az bir insanın şifre yönetici kullanmakta olduğu belirtiliyor. Firma tarafından varolan çeşitli araçların çok karışık bulunduğuna ve de  kurulumlarının zor olduklarına da dikkat çekilmekte.

Bütün şifrelerinizi ve de kredi kartı bilgilerinizi şifreleyerek saklamakta olan bu uygulama, ihtiyaç duymakta olduğunuz esnada bilgileri otomatik bir şekilde doldurup size yardımcı olmakta. Ek bir şekilde, sizin için çok  güçlü rastgele şifreler oluşturmakta bulunan RememBear servisi içerisine yeni cihazlar ekleyebilmektesiniz ve böylelikle bütün çevrimiçi varlığınız içerisinde uygulamalarınız arasında eşzamanlama sağlanmakta. 1Password veyahut LastPass kullanmaktaysanız bu şifreleri de yeni uygulamanıza aktarabilme imkanınız da var.

Ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz  bu uygulamanın final sürümü çıktığı zaman üyelik modeli de sağlanmış olacak. Bilgilerinizin güvenliğini basit bir şekilde sağlamak amacıyla bu TunnelBear uygulamasına da  bir göz atmanızı önermekteyiz.

tunnelbear remembear vpn
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.