TÜMOSAN Şirketinden PUSAT Tanıtımı

Manisa'da yer alan Celal Bayar Üniversitesi içerisinde tanıtımı yapılmış olan bu araçla, Türkiye içerisinde %50 oranında yerli olarak üretilen zırhlı araçlarda bulunan yerlilik oranının arttırılmış olduğuna dikkat çekilmekte.

TÜMOSAN Şirketinden PUSAT Tanıtımı

Manisa'da yer alan Celal Bayar Üniversitesi içerisinde tanıtımı yapılmış olan bu araçla, Türkiye içerisinde %50 oranında yerli olarak üretilen zırhlı araçlarda bulunan yerlilik oranının arttırılmış olduğuna dikkat çekilmekte. Ülkemiz içerisinde buna benzeyen araç yapmakta bulunan firmaların daha fazla hazır araç sistemlerini entegre etmekte olduğu da açık bir şekilde ifade edilmekte.

PUSAT ile birlikte ülkemizde yer alan Kara Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü gibi  çeşitli kullanıcı makamların ihtiyaçlarının karşılanmış olduğunun ve hatta  artık yurt dışına da satışların yapılabilir seviyeye gelinmiş olduğunun altı vurgulanarak çizilmekte. Teknik bir şekilde dünyada yer alan çeşitli örnekler incelenip tasarımı da buna yansıtılmış bir halde bulunuyor.

Yüksek bir seviyede bulunan yerlilik oranı ise devam ettirilebilirliğin yanı sıra bakım basitliği ve de  işletme maliyetlerini daha çok düşürme gibi  çeşitli avantajlar ile birlikte öne çıkmayı başarmış oluyor. Bu araç, modüler tasarımı ile birlikte sahada yer alan ihtiyaçları çok hızlı bir biçimde karşılayacak  bir yapıda üretilmiş.

Dünyada üzerinde yer alan çok değişik coğrafyalarda da tamamen sorunsuz ve başarılı bir şekilde çalışabilecek bir seviyede tasarlandığı açıklanmış olan bu zırhlı araç, şehir içinde yapılacak kullanıma da fazlası ile uygun bir durumda. TÜMOSAN şirketi PUSAT isimli %100 yerli üretim zırhlı aracı ile birlikte yeniden dikkatleri üstüne çekmiş bir durumda.

tümosan pusat manisa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.