TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

TRT 1 Gündüz Kuşağı ekranında 27 Nisan Perşembe günü Ece Erken’in sunduğu “İyi Fikir”, evliliklerdeki sorunlara ve yapılan hatalara ışık tutan “Bir Yastıkta Kocayalım”, anne-kız ilişkileri üzerinden geleneksel Türk kültürünün yeni nesillere aktarılmasına katkı sağlayan ‘Ana Kuzusu’ ve günlük dizi ‘Adını Sen Koy’ izleyici ile buluşacak.

TRT 1 Gündüz Kuşağı Yine Çok Renkli!

Doğru Beslenme İyi Fikir’de!

27 Nisan Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘İyi Fikir’ programında, Gastroenteroloji Uzm. Yrd. Doç.Dr. Hakan Güveli sağlıklı ve doğru beslenme kurallarından bahsedecek. Ayrıca Pasta Ustası Oğuzhan Şişman Pasta Tarifleri Ve Süslemeleri ile programa tat katacaklar. Spor Eğitmeni Doğancan Akbaba da zayıflatan egzersiz hareketlerine dair bilgi verecek. İyi Fikir 27 Nisan Perşembe günü saat 09.15’de TRT 1 ekranında olacak.

 

Ece Erken ve Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu ‘İyi Fikir’ hafta içi her gün saat 09.15'de özel konuları ve konuklarıyla modadan sağlığa, spordan, dengeli beslenmeye ve manevi konulara tüm iyi fikirleri TRT 1 ekranına taşımaya devam ediyor.

 

Ana Kuzusu’nda Yarışma Heyecanı!

Ana Kuzusu’nun 27 Nisan 2017 Perşembe günü yayınlanacak bölümünde yarışmacı kızları yine zorlu görevler bekliyor. Büşra Aslı Gök, mutfak görevinde elmalı kurabiye yapacak. Kader Sarı, püf noktası görevinde yapacağı tasarımla Fatma Nur’un saçlarını örecek. Fatma Nur Konyar, el işi görevinde pet şişelerden hayvanlar için su kabı yapacak. Büşra Kaynar ise doğal temizlik ürünleriyle bahçedeki kedi evini temizleyecek.

 

Gün sonunda kızların yaptıkları görevler, anneleri tarafından değerlendirilerek altınla ödüllendirilecek.

 

Yeliz Güler’in sunuculuğunu üstlendiği ‘Ana Kuzusu’ hafta içi her gün 11.15’den itibaren TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. 4 kızın anneleriyle birlikte yarıştığı Ana Kuzusu’nda, büyük ödül 1000 altına giden yolda kıyasıya mücadele devam edecek. Rakiplerinin annesinden altınları almaya çalışan yarışmacı kızları bu hafta da zorlu görevler bekleyecek.

 

 

Evlilikte yapılan Hatalar Bir Yastıkta Kocayalım’da!

27 Nisan 2017 Perşembe günü ekrana gelecek olan ‘Bir Yastıkta Kocayalım’ programında, Aslı, sabah erken saatlerden itibaren Bora ile birlikte Hakan Bey ile görüşmeye gidecekleri için heyecanlıdır. Bora’nın aklında ise önceki geceden beri Hakan Bey’i dövmek vardır. Bunun için hazırladığı muşta, Aslı tarafından bulunur ve Bora bir şekilde, yalan söyleyerek o durumdan sıyrılır. Daha sonrasında Aslı muştayı saklar. Bora, Aslı’nın evde olmadığı bir an eve gelerek, muştayı arar ancak bulamaz. Aslı ve Bora, Hakan Bey ile görüşmeye giderler. Görüşme oldukça olumlu geçer ve Erdem’in okul taksitini ödemek için avans alırlar. Bora, parayı Aslı’dan alarak, okul taksitini ödeyeceğim diye yanından ayrılır. Hakan Bey’in ofisine giderek, Hakan Bey’i tartaklar. Aslı durumu karakoldan gelen haber ile öğrenir. Aslı ve Bora arasında büyük bir tartışma yaşanır. Yaşanan tartışmaya şahit olan Erdem, epilepsi krizi geçirir. Geçirdiği krizin ardından kendine gelse de Aslı ve Bora arasındaki gerilim sürmektedir. Dr. Mehmet Tekneci, Bora ile baş başa yaptığı seans sırasında öfke kontrolünün önemini ve nasıl uygulanabileceğini gösterirken, Aslı'ya Bora'ya neden destek olması gerektiğini anlatıyor.

 

Hafta içi her gün saat 15.00’da TRT 1 ekranında izleyici ile buluşan “Bir Yastıkta Kocayalım” Aile Danışmanı Psikoterapist Doktor Mehmet Tekneci’nin yönlendirme ve ipuçlarıyla eşler arasındaki iletişim problemleri, ailelerin evliliklere müdahalesi, mutluluğun formüllerini gibi konuları ekrana getiriyor.

 

 

‘Adını Sen Koy’ Dizisi’nin 159. Bölümünde Neler Olacak?

‘Adını Sen Koy’ 27 Nisan 2017 Perşembe günü saat 16.40’da 159. bölümü ile ekrana gelecek. Ömer, Zehra’yı öldürmek için kurulan düzeneği fark edip Zehra’yı kurtarmak zorundadır. Ömer, Zehra’yı kurtarmak için ne yapacaktır? Hilmi Yılmaz’ın intikam planı bununla sınırlı kalmayacaktır. Ömer, Zehra’yı korumak için elinden geleni yapsa da karşısındaki düşman son derece tehlikelidir.

 

Ancak tüm bu yaşananlar Zehra ve Ömer’i de birbirine daha çok yakınlaştırmaktadır. Konaktakilerin butik otellerinde kalma kararıyla Zehra ve Ömer evde yalnız kalır. Bu durum Ömer ve Zehra arasındaki duygusal yakınlaşmayı nasıl etkileyecektir?

 

Hilmi Yılmaz ise Ömer ve Zehra’ya fark ettirmeden tüm konağın etrafını adamlarıyla kuşatır. Ömer ve Zehra dışarda yaşananlardan habersizdir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.