Transformers 5: Son Şövalye İçin Yeni Fragman Geldi

Merakla beklenen Transformers 5: Son Şövalye filmi için yeni bir fragman yayınlandı. İşte IMAX desteğiyle gelecek olan filmin yeni fragmanı!

Transformers 5: Son Şövalye İçin Yeni Fragman Geldi

Üst düzey sinema teknolojileri kullanılarak çekildiği belirtilen efsane film serisi Transformers filminin yeni versiyonu Transformers 5: Son Şövalye filmi için geri sayım başladı. Sinema teknolojisinin sınırlarını zorlayan filmin IMAX uyumlu bir şekilde çekildiğinin açıklanmasıyla beraber zaten ilgi odağı olan filmin belli aralıklarla ardı ardına gelen fragmanları ise film için iyiden iyiye merak uyanmasına neden olmaya başladı. Hikayenin bambaşka bir şekilde değişeceğinin bilindiği Transformers 5: Son Şövalye filmi için bu kez ise yeni bir fragman daha yayınlandı.

Transformers 5: Son Şövalye Fragmanı Şimdiden Etkiledi

Yeni filmde Transformers’ın çok daha geniş tarihine yolculuk yapacağı bilinirken ana karakter Optimus Prime’ın taraf değiştirmesi de serinin yeni filminin merakla beklenmesine neden oldu. Şimdiden ilgiyle beklenen serinin son filminin 23 Haziran tarihinde sinemaseverlerle buluşacağı açıklanırken IMAX teknolojileriyle de vizyona girecek olan filmin son fragmanı da yayınlandı. Merak duygusunu biraz daha arttıran fragmanı aşağı da bulabilirsiniz.  

transformers 5 transformers 5 son şövalye transformers Transformers 5 fragman son şövalye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.