Toshiba P300 Sabit Sürücüsü Yüksek Performans Vaadediyor

Yüksek performanslı sabit sürücülerin bir yenisi de bu alanda üstün teknoloji sistemleri ile ürünleri ile bilinen Toshiba markasından geldi. Toshiba P300 sabit sürücüsü bu alanda tüm talepleri karşılamak için donatılıp üretilmiş.

Toshiba P300 Sabit Sürücüsü Yüksek Performans Vaadediyor

Toshiba P300 dahili sabit sürücüleri profesyonel kullanım için yüksek performans özelliği ile üretildi. Dual-Stage Actuator özelliğini kullanarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde bilgisayar işlemlerine aracılık eden P300 ile veriler ramp loading tasarımı yanında darbe sensörü sayesinde güvence altına alınabiliyor. 3TB kapasitesine kadar kullanılabilen Toshiba P300 3.5" boyutuna sahip.

Özellikle performans arayan grafik tasarımcıları ve profesyonel bilgisayar kullanıcıları için ideal olan P 300 yüksek okuma ve yazma hızının yanında güvenli tasarımı ile 3 terabyte'a kadar depolama kapasitesinde kullanılabiliyor.

P300 modeli sabit sürücünün yüksek kapasitesini oluşturan Perpendicular Magnetic Recording teknolojisinin yanında gelişmiş süreklilik için birtakım özellikleri içerirken verilerin hızlı ve güvenli şekilde okunması için bir takım teknolojilerle donatılmış.

P300 ürünü tasarımında içerdiği dahili darbe sensörü ile verilerin kaybedilmeme güvencesi verirlen ramp loading ile de sabit sürücüsü veya masaüstü bilgisayarı taşınırken sürücü kaydırıcının disk ile temas etmeyeceği ve aşınma veya veri kaybı riskini en aza indirgeyecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.