Tomb Raider'ın Yeni Oyunu Shadow of the Tomb Raider Hakkında İlk Bilgiler!

Oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı oyunların başında gelen Tomb Raider serisinin merakla beklenen yeni oyun Shadow of the Tomb Raider oyunu hakkında ilk bilgiler ortaya çıktı!

Tomb Raider'ın Yeni Oyunu Shadow of the Tomb Raider Hakkında İlk Bilgiler!

Oyun dünyasının en çok sevilen oyunları arasında yer alan Tomb Raider'ın merakla beklenen yeni oyunu Shadow of the Tomb Raider oyunu hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Oyunun yapımcısı ola Square Enix ( eski adıyla Eidos ) 2013 yılında Tomb Raider  serisini bir kenara bırakıp oyunu yeni bir başlangıçla ele alacağını açıklamıştı. Yeni oyunda etkili bir senaryo ile birlikte oyunun grafikleri ve oynanış dinamikleri yenilenmiş olarak karşımıza çıkacaktı.

Tomb Raider'ın ilk oyununun başarısının ardından 2016 yılında oyunun ikincisi olan Rise Of Tomb Raider satışa çıkmıştı. Etkileyici grafikleriyle dikkat çeken yeni Tomb Raider oyunu pek çok kişi tarafından büyük bir beğeniyle oynanmıştı.

Tomb Raider oyunlarının yapımcısı olan Square Enix'in kısa bir süre önce düzenlenen E3 2017 konferansında yeni bir Tomb Raider oyunu tanıtması belenirken Square Enix yeni bir Tomb Raider oyunu duyurmamıştı.

E3 2017'de yeni oyunu tanıtılmayan Tomb Raider'ın yeni oyununun daha önce de Square Enix ile birlikte çalışmış şirket olan Takeoffla adında bir reklam şirketi sızdırdı. Sızdırılan görsele bakıldığında birkaç farklı logo tipi dikkat çekiyor. Görülen bu logolar Tomb Raider'ın yeni oyununun adının Shadow of the Tomb Raider olduğunu doğruluyor.

tomb-raider

Sızdırılan görselde ayrıca logoların ardından birkaç konsept görsel görülüyor. Tomb Raider oyunun baş kahramanı olan Lara Croft karakterinin farklı pozlarının görüldüğü bu görseller yeni oyun hakkında da önemli bilgiler veriyor. Ortaya çıkan pozlara göre oyun içinde oyuncular artık kılıç, pala ve mızrak kullanabilecekken görsellerder ayrıca piramitler de görülüyor.

tomb-raider

Kılıç ve palanın olması ve piramitlerin görünmesi oyunun Mısır'da geçeceği anlamına geliyor. Bakalım yeni Tomb Raider oyunu ne zaman çıkacak ve bizleri neler bekliyor olacak.

tomb raider shadow of the tomb raider e3
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.