Tomahawk Dünyanın En Hızlı Elektrikli Otomobili Olacak

Tesla Model S otomobiline rakip olarak ortaya çıkan ve dünyanın en hızlı elektrikli otomobili konumuna yükselecek olan Tomahawk üretim aşamalarından geçti ve gün yüzüne çıktı.

Tomahawk Dünyanın En Hızlı Elektrikli Otomobili Olacak

Gelişen teknolojinin günümüzde hemen her alanda etkileri karşımıza çıkarken elektrikli otomobiller alanında da yeni bir gelişme ortaya çıktı. Otomobil dünyasında yaşanan hızlı ilerleme sonrasında dünyanın en hızlı elektrikli otomobili geliştirildi.

Bugün için elektrikli otomobillerde dünya devi olan Tesla'ya yeni bir rakip geliyor. Otomobil dünyasında en son teknolojilerle birlikte devrim niteliğinde yenilikleri getiren Tesla'nın hızı ile oldukça ilgi çekecek olan yeni bir rakibi geliştiriliyor.

Bugün için dünyanın en hızlı elektrikli otomobili konumunda olan Tesla S modelinin yerini alacak özelliklerde üretimi gerçekleştirilen Tomahawk özellikle hız ve güç özellikleriyle Tesla'nın en büyük rakibi olacağının sinyallerini verdi. Bugün için sadece konsept çalışmalarının ortaya çıktığı Tomahawk adlı elektrikli otomobilin yakın zamanda seri üretime geçeceği firma yetkilileri tarafından açıklandı.

Dubuc Motors tarafından üretimi gerçekleştirilecek olan Tomahawk, otomobil pazarına 800 beygir gücü ile adım atacak. Tam bir hız makinesi olarak nitelendirilebilecek olan otomobil 2018 yılında üretime girecek olan Tomahawk, tasarımındaki güçlü duruşu ile birlikte Lamborghini ve Ferrari modellerini andırırken otomobil dünyasına çok güçlü ve iddialı bir şekilde gireceği kesin olarak görülüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.