Tinder'den Yeni Bir Memnun Edici Özellik

Tinder platformunun tarafından en fazla ilgilendiğiniz kişilerle ilgili daha çok bilgi almanızı sağlayacak olan Feed isimli yeni bir tane daha özellik duyuruldu.

Tinder'den Yeni Bir Memnun Edici Özellik

Tinder platformunun tarafından en fazla ilgilendiğiniz kişilerle ilgili daha çok bilgi almanızı sağlayacak olan Feed isimli yeni bir  tane daha özellik duyuruldu. 

Peki, eşleşmeleriniz hakkında öğrenebileceğiniz bilgiler neler olacak?

Şu anda Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test edilmeye başlanılan Feed özelliği ile eşleştiğiniz kişinin Spotify’daki favori şarkıcılarını ve Instagram gönderilerini görebilmeniz mümkün olacak. Diğer servislerle çalışan özellik, kullanıcıların sosyal medya ağlarında neler yaptığı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlayacak.

Tinder
Hali hazırda kullanıcılar Spotify ve Instagram hesaplarını Tinder’la bağlayabiliyordu. Kısacası, servis bu üçüncü parti servislerden edindiği bilgileri tek bir yerde toplamış olacak. Ayrıca, test programının genişlemesiyle gelecekte ekstra sosyal ağların da bu özelliğe eklenmesi muhtemel. Öte yandan, insanların bilmediği başka insanlara kendilerini gözetleme olanağı sağlanmış olacak.

Şirket, özelliğin herkeste değil dikkatinizi çekmiş olanlarda çalışacağını belirtiyor. Bu arada kullanıcıların neyi paylaşıp paylaşmayacağını yönetme olanağı da olacak.

tinder feed ilgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.