Thermaltake Şirketi Aktif Soğutmaya Sahip Oyuncu Koltuğu Duyurdu

Thermaltake şirketi bilgisayarın başında geçirilmekte olan saatlerin konforlu olması amacı ile yepyeni bir tane oyuncu koltuğu ile beraber karşımıza çıkmış oldu

Thermaltake Şirketi Aktif Soğutmaya Sahip Oyuncu Koltuğu Duyurdu

Thermaltake şirketi bilgisayarın başında geçirilmekte olan saatlerin konforlu olması amacı ile yepyeni bir tane oyuncu koltuğu ile beraber karşımıza çıkmış oldu. Thermaltake şirketine ait olan X Comfort Air isimli Oyuncu Koltuğu özellikle de aktif soğutma özelliğiyle beraber bütün benzerlerinden ayrılmayı başarmış oluyor.

Koltukta yer alan soğutma sistemi 4 tane yüksek basınçlı fandan gerçekleşiyor. Oturma bölümünün altına yerleştirilmiş olan ve 3 değişik hızda çalıştırılabilmekte olan bu fanların sayesinde suni derinin oluşturabilecek olduğu rahatsızlığın da önüne tamamen geçilmiş olmakta.

Firma bu özel sistem sayesinde yeni koltuğun 0.6 ila 1.5 derece  çok daha serin olabildiğini de ifade etmekte. Gürültü konusunda seviyesinin de 32 dB(A) şeklinde olduğu belirtiliyor fakat en düşük ve de en yüksek değer ile detaylandırılmamakta.

Ürün içerisinde firmanın öteki koltukları gibi yükseklik ile birlikte sırtın açısı, eğim konusundaki kilidi, salınım ve de 4 yönlü kolçak ayarı sunulmakta. Alüminyum bir çerçeve üstüne kurulu üründe yer alan dolgu malzemesi de 75 kg / m3  bir köpük. Öte yandan sınıf 4 gaz pistonu ve de alüminyum 5 kollu tabanda 3 inçlik tekerlekler yer alıyor.

Kırmızı ile siyah renk seçeneklerle beraber piyasaya sürülecek olan X Comfort Air isimli oyuncu koltuğu, 500 dolar gibi fazlası ile yüksek olan bir fiyat etiketine de sahip.

thermaltake x vomfort air oyuncu koltuğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.