The Witcher Artık Televizyon Dizisi Oluyor

The Witcher oyunu ekranlara taşınıyor. The Witcher serisinin dizisi nasıl olacak? Dizide oynayacak oyuncular kimler? Dizi ne zaman yayınlanacak? İşte tüm bu soruların cevaplarıyla The Witcher dizisi!

The Witcher Artık Televizyon Dizisi Oluyor

Fantastik bir roman olarak ortaya çıka The Witcher serisi dijital oyun platformuna taşınarak gündem olan oyun serilerinden biri olmayı başarmıştı. Oyun olarak CD Projekt RED tarafından sunulduktan sonra sürekli olarak yenilenen The Witcher yapımı son olarak 3.oyunuyla büyük oranda başarı elde etmişti. Oldukça başarılı oyun serilerinden biri olması bir yana dursun benzersiz hikayesi ve ana karakterin özellikleri de serinin kendisine has bir kitlesi oluşmasını sağladı. Dijital oyunuyla dünyanın en sevilen yapımlarından biri haline gelen The Witcher yapımının şimdi ise dizisinin geldiği belirtildi.

The Witcher Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Hikayeyi olduğu gibi yansıtacak olan The Witcher dizisinin yayınlanacağı ise doğrudan Netflix tarafından belirtildi. Başkan yardımcısı olarak görev yapan Erik Barmack tarafından yapılan açıklamayla beraber oyunun ekranlarda yer almaya başlayacağı da belirtildi. Dizide oynayacak olan oyuncuların kimler olacağı konusunda ise henüz bilgiler verilmiş değil.

Fakat yapımda birçok ünlü ismin yer alması bekleniyor. Serinin dizisinde kimlerin rol alacağı ise kısa süre içerisinde açıklanacak. Bunun dışında dizinin tam net yayın tarihi belli değil. Fakat dizinin bu sene sonuna doğru çekimlere başlaması belirtiliyor. Yeni detaylar ve çıkış tarihi konusunda Netflix’in açıklamalarını takip etmek gerekiyor. Öyle ki Netflix başkan yardımcısı Erik Barmack’ın açıklamalarına devam etmesi bekleniyor.  

the witcher the witcher dizisi the witcher netflix
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.