The Honor 9 Akıllı Telefonlarının Çıkış Tarihi Belli Mi?

The Honor 9 akıllı telefonlar için ilk bilgiler geldi. Telefonların ne zaman çıkacağıı konusunda da yeni iddialar var. Peki The Honor 9 akıllı telefonların ne zaman çıkış yapması bekleniyor? Beklenen özellikler neler?

The Honor 9 Akıllı Telefonlarının Çıkış Tarihi Belli Mi?

Yeni seri akıllı telefonlar bir bir piyasaya çıkmaya başladı. Özellikle markaların amiral gemisi akıllı telefonlarını kısa aralıklarla yayınlamaya başladığını biliyoruz. Bu şekilde yeni seri amiral gemilerini kısa süre önce yayınlayan markalardan birisi de Huawei olmuştu. P10 amiral gemisi akıllı telefonlarıyla adından söz ettiren markanın bunun dışında yeni seri üst seviye özelliklere sahip olan akıllı telefonları üzerinde de çalıştığı bilinen bir gerçek. Bu kez markanın yeni akıllı telefonlarının bir başka üst segment serisi The Honor 9 olacağı da verilen bilgiler arasında. Asıl merak edilen yeni akıllı telefonların ne zaman çıkış yapacağı.

The Honor 9 Beklenen Özellikler

Bu noktada telefonların Haziran’ın son haftasında tanıtılacağı yönünde iddiaların paylaşıldığını belirtelim. 360 dolar gibi bir fiyatla çıkması beklenen akıllı telefonların içerisinde ise Kirin 960 işlemcileri yenilenmiş işlemcilere ek olarak 6 GB RAM bellek miktarı gibi üst seviye özellikler olması bekleniyor.

5.2 inç ekran boyutuna sahip olacak olan telefonların ekran çözünürlük değeri ise Full HD olacak. Tüm bu üst düzey özellikleriyle beraber Haziran sonu gibi ortaya çıkması beklenen telefonların 360 dolar fiyat etiketiyle birçok amiral gemisi akıllı telefon modeline de alternatif olması bekleniyor. Markanın fiyat konusunda yapacağı net açıklamayı da beklemekteyiz.

The Honor 9 The Honor 9 özellikler honor 9
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.