The Division İçin 1.8 Güncellemesi Duyuruldu

Ubisoft şirketi her ne kadar da Gamescom 2017 içerisinde fazla değinmemiş olsa da Tom Clancy's The Division oyunu için güncellemelerine hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte.

The Division İçin 1.8 Güncellemesi Duyuruldu

Ubisoft şirketi her ne kadar da  Gamescom 2017 içerisinde fazla değinmemiş olsa da Tom Clancy's The Division oyunu için güncellemelerine hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte. Ubisoft şirketi, Gamescom 2017 kapsamında çok fazla üstünde durmadığı Tom Clancy's The Division ile alakalı olan planlarını, oyuna getirecek olduğu 1.8 sürümündeki yamasını tanıtmakta bulunan bir video ile ortaya çıkartmış oldu.

The Division oyununun çekirdek oynanışını düzenli bir şekilde getirdiği güncellemeler ile daha taze tutmaya çalışmakta olan Ubisoft şirketinin 1.8 yaması da daha fazla yapıma eklenmiş 2 tane önemli yeni oyun modu ve  de haritanın genişlemesi üstüne kurulu durumda.

Resistance ismini taşımakta olan iki yeni güncelleme ile beraber New York sokaklarının çok daha geniş bir kısmına erişme şansına da  sahip durumda olacağız. Bunlardan hariç yamaya ismini veren Resistance modu da açık bir şekilde tanıtıldı.

Bu mod içerisinde 4 kişiye kadar bir takımlar oluşturabilecek ve de  klasik Team Deathmatch modunun tadına kolay bir şekilde bakabilecekler. Tek farkı ise yere düşürmüş olduğunuz kişiyi tamamen bitirmenizin gerekli olması. Bitirmeden yerde bırakmış olduğunuz rakipler skora  hiç bir şekilde yansımayacak.

Son olarak ise bu güncellemenin ücretsiz bir şekilde dağıtılacağını ve de Sonbahar dönemi içerisinde The Division oyuncuları ile buluşacak olduğunu belirtmekte büyük bir yarar var.

ubisoft tom clancy's the division gamescom 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.