The Crew 2 Oyununun Ne Zaman Çıkacağı Açıklandı

Gamescom 2017 bütün hızı ile sürerken Ubisoft şirketi, The Crew 2 oyununun çıkış tarihini de resmi bir şekilde açıkladı.

The Crew 2 Oyununun Ne Zaman Çıkacağı Açıklandı

Gamescom 2017 bütün hızı ile sürerken Ubisoft şirketi, The Crew 2 oyununun çıkış tarihini de resmi bir şekilde açıkladı. Görünüşe bakılır ise yapım 16 Mart 2018 tarihi içerisinde PC ile birlikte PlayStation 4 ve  de Xbox One platformlarında piyasaya sunulmuş olacak.

Ubisoft şirketinin duyurusunda bir tanede tanıtım videosu yerini alıyor. Tanıtım videosuna bakılır ise The Crew 2 oyununda ''Fast Fav'' ismi verilmiş bir yeniliği yer almakta. Fast Fav ile birlikte hava, kara ve  de deniz araçlarının arasında fazlasıyla hızlı olarak geçiş yapabilmemiz sağlanmakta.

Son olarak ise bu yapımın ön siparişini vermiş olanlara dağıtılacak özel bir takım içerikler de resmen tanıtıldı. Eğerki The Crew 2 oyunu için ön sipariş emri verir iseniz, Mercedes - AMG Touring Car 2016 ile birlikte Harley Davidson Iron 883  isimli modellerinin yer almakta olduğu Legendary Motors  isimli eklentisine ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Eğerki The Crew 2 Deluxe Edition oyununun siparişi verir iseniz bu defa Motorsports Deluxe ismi verilmiş bir eklenti  de sizleri beklemekte olacak. Motorsports Deluxe paketi içerisinde ise Pilatus PC-21 Aerobatics ismine sahip uçak ve de  oyun içindeki avatarınızda kullanabileceğiniz özel  bir yarış kıyafetleri sizlerin olacak.

Yapıma ait olan Gold sürümü de yukarıda saymış olduğumuz bütün eklentilerin yanı sıra Season Pass'i de oyunculara sunmuş olacak. Öte yandan Gold sürümü ile birlikte bu yapıma herkesten tam 3  gün öncesinde erişme olanağınız olacak.

ubisoft the crew 2 gamescom 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.