Telegram'ın Yenileneceği Açıklandı

Telegram'ın arkasında yer alan ekip tarafından gerçekleştirilen resmi açıklamaya bakılırsa, popüler durumdaki mesajlaşma uygulamalarından Telegram'ın hem Android sürüm hem ise iOS sürümleri güncellenecek. Güncelleme ise bugün itibariyle bütün kullanıcılara dağıtılmaya başlanmış olacak.

Telegram'ın Yenileneceği Açıklandı

Telegram'ın arkasında yer alan ekip tarafından gerçekleştirilen resmi açıklamaya bakılırsa, popüler  durumdaki mesajlaşma uygulamalarından Telegram'ın hem Android sürüm hem ise iOS sürümleri güncellenecek. Güncelleme  ise bugün itibariyle bütün kullanıcılara dağıtılmaya başlanmış olacak.

Güncelleme ile beraber Telegram üzerinde artık bundan sonra ''Arkadaşlarını Davet Et'' kısmı yer alıyor olacak. Kişiler listenizde yer alan bu opsiyonu kullanıp arkadaş listenizde halen Telegram kullanmayan kişileri rahat bir şekilde görebilir ve de  davetiye yollayabilirsiniz.

Bunların dışında artık en fazla tercih etmiş olduğunuz Sticker seçenekleri ise ''Favori Etiketler'' ismine sahip olan bölümde toplanıyor olacak. Bu yeni gelmiş olan özellikle beraber 5 veyahut daha çok etiket grubunu toplayabilir ve de aralarından sevmiş olduklarınızı işaretleyip favorilerinize de ekleyebilirsiniz.

Son olarak ise Telegram 4.3 ile beraber mesajları cevaplama sistemi de daha fazla geliştirilmiş. Yenilenmiş olan sistemle beraber grup mesajlar içinde biri sizi yanıtladığı zaman veyahut sizden bahsettiği zaman, konuşma penceresinin en üst kısmında bu mesaj ayrı bir şekilde gösterilecek. Bu ise karışık mesaj trafiği içinde size gelmiş olan yanıtları basit bir şekilde ayırt edebilmenizi sağlıyor olacak.

En son Twitch ile  beraber entegrasyon döneminin başlamış olduğunu da belirtmekte yarar var. Artık Telegram  ile ilgili konuşmalarınız içinde bir Twitch yayınını yerleştirip ve bu pencere üzerinden arkadaşlarınızla sohbet ettiğiniz esnada bir taraftan da yayınları izlemeye devam edebileceksiniz.

Telegram'a ait olan 4.3 güncellemesinin bugün itibariyle  dağıtılmaya başlanmış olduğunu lakin herkese aynı anda ulaşmayacak olduğunu da hatırlatmalıyız. Bundan sadece birkaç gün öncesinde bu güncellemeyi yüklemiş olabilir veyahut birkaç gün sonrasında güncelleme uyarısı ile karşılaşabilirsiniz.

telegram twitch güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.