Telegram İçin Yeni Bir Güncelleme Yapıldı

Telegram uygulaması için sunulmuş büyük güncelleme sevilmekte olan haberleşmenin uygulamasını fazlasıyla güçlü bir duruma getirmekte.

Telegram İçin Yeni Bir Güncelleme Yapıldı

Telegram uygulaması için sunulmuş büyük güncelleme sevilmekte olan haberleşmenin uygulamasını fazlasıyla güçlü bir duruma getirmekte. Telegram 4.4 isimli sürümüne yükselmiş olan uygulama yeni bir medya oynatıcı ile birlikte canlı konumlar ve de daha çok dil desteğiyle göz doldurmaktadır.

4.4 güncellemesi ile beraber uygulamaya gelmiş olan yeni medya oynatıcı, kullanıcıların göndererek almış olduğu MP3 ve öteki müzik dosyalarıyla ilgili çok daha iyi destek sağlamakta. Eklenmekte olan önemli bir özellik olarak göze çarpan canlı konumların sayesinde de kullanıcılar yer aldıkları konumu herhangi bir sohbet içerisinde gerçek zamanlı bir şekilde paylaşabiliyor olacak. Hareket durumundayken tam bir şekilde bulunmakta olduğunuz yeri kişilerinize yollama anlamında bunun fazlası ile kullanışlı bir durumda olduğunu da açıkça söyleyebiliriz.

Canlı konumlar  isimli yeni seçeneği, Konum bölümü altında yer alan ''Konumumu Paylaş'' şeklindeki seçeneği ile seçilebilmekte. Bu yeni bilgiyi kiminle paylaşacak olduğunuzu da buradan  kolayca seçebiliyorsunuz. Ekleyecek olursak, özelliğin gruplar içerisinde de kullanılabilmekte olduğunu belirtmekte yarar var. Grubun öteki üyeleri ise aynı anda konumlarını paylaşabilmekteler. Bunun sayesinde herkesin konumunu görebilecek olduğunuzu çok etkileşimli bir harita  da ortaya çıkmış oluyor.

Uygulama artık toplam olarak 13  tane dil için destek sunmakta ve tabii kide  bu destek ilerleyen dönemlerde  daha da genişletilmiş olacak. Yeni  gelen diller  ise Fransızca ile birlikte Endonezyaca, Malezyaca, Rusça ve de Ukraynaca şeklinde sıralanmakta.

App Store ile birlikte Google Play üstünden iOS veyahut Android tabanına sahip akıllı telefonunuz için güncellemeyi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz..

telegram ios android
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.