Telefona En Kolay Root Atma Yöntemi - Kingroot

Android işletim sistemli akıllı telefonlardaki binlerce farklı özellik ve işlemi gerçekleştirmek için gerekli olan Root Atma işlemi, daha da genel bilinen adıyla rootlama, root etme, root yapma, işlemi artık eskisi kadar karmaşık değil. Basit bir apk dosyası ile bu işlemi yapabilirsiniz.

Telefona En Kolay Root Atma Yöntemi - Kingroot

Android işletim sistemli telefonların kullandığı işletim sistemini açık kaynak kodlu yapısının bulunması nedeniyle Android'in kullanıcılarına sunduğu imkanlar arasında eşsiz bir yere sahip olan ROOT atma, diğer adıyla Rootlama işlemi ile telefon üzerindeki binlerce farklı özellik ve işlemler kullanıcıların her geçen gün daha da fazla ilgisini toplamaktadır.

Akıllı telefon pazarı denilince akla gelen ilk işletim sistemlerinden biri olan ve en yakın rakibine tonlarca fark atan ve dahası akıllı telefon pazarının %80 ’ini elinde tutan Android, bu işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları için en önemli özelliklerden biri haline gelen root işlemi için kullanıcılar hemen her gün internette “root nedir?, root atma, root yapma, rootlama” gibi terimlerle bu işlemin nasıl yapıldığını anlamaya ve dahası öğrenme çalışıyor. Öte yandan bir çok kullanıcı için bu işlemlerin oldukça karmaşık ve zor bir işlem olarak grebiliyor ve bundan vazgeçebiliyorlar. Ancak, aşağıda size önereceğimiz yan uygulama ile bu işlemi kolayca yapabileceksiniz.

Eskiye nazaran artık çok daha kolay ve hızlıca yapılabilecek root atma işlemi için kullanabileceğiniz bir yan uygulama bulunmakta. işte şimdi sizlere bu uygulamayı anlatacağız. 

En Kolay Root Atma / Rootlama Yöntemleri 2016

Root Atma yöntemleri arasında ilki ve en bilineni KingRoot:
Tek tıkla hemen hemen her marka ve modelin yer aldığı 103790 farklı Android telefonunu kolayca Rootlayabileceğiniz KingRoot uygulaması, Android APK dosyası halinde cihaza yüklenerek, uygulama arayüzünden menüye tıklayarak cihazınızı kolayca Root yapmaya ve gerekli olduğu takdirde Root erişimini kaldırmaya imkan tanıyor. Bunun için yapmanız gerekenlerler ise sırasıyla şu şekilde

1. Öncelikle herhangi bir APK dosyasını telefonunuza yükleyebilmeniz için aşmanız gereken basit bir güvenlik önlemi bulunmakta. Default güvenlik önlemleri arasında yer alan "yapancı kaynaklardan uygulama yükleme" engelinin kaldırılmış olması gerekiyor. bu işlem telefonunuza indirdiğiniz apk dosyasını tıkladığınızda karşınıza gelen uyarı penceresine onay vermeniz halinde apk dosyasını telefonunuza kurmaya başlayabilirsiniz. 

2. Sonra, kingroot.net adresine girerek alt taraftaki Free Download butonuna tıklayarak Kingroot apk dosyasını telefonunuza indirerek basit bir kaç adımla telefonunuza bu uygulamayı kurabilirsiniz. Böylece, uygulamayı açtıktan sonra root atma işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kingroot root atma rootlama root etme root yapma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.