Tekken 7 Oyunu İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Tekken 7 oyununun yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Oyunun tanıtım videosuyla beraber ortaya çıkan detaylar neler? Tekken 7 ne zaman çıkış yapacak?

Tekken 7 Oyunu İçin Yeni Bir Tanıtım Videosu

Dövüş oyunları içerisinde en başarılı yapımlardan biri olan Tekken oyunu bu alanda adeta bir efsane haline dönüşmeyi başardı. Zaten çok fazla üyesi olmayan dövüş oyunu kategorilerinde ilgi çeken yapımlardan biri olan Tekken serisinin sürekli olarak yenilendiğini de biliyoruz. Şimdiye kadar 6 oyunuyla oyun dünyasında yer alan yapımın, şimdi ise yeni bir üyesinin daha yolda olduğu ortaya çıktı. Bandai Namco tarafından yayınlanan yeni video ile beraber doğrulanmış olan Tekken 7 videosuyla beraber hem oyunun hakkında ilk bilgiler verilmiş oldu hem de oyunun çıkış tarihi ortaya çıkmış oldu.

Tekken 7 Ne Zaman Çıkacak?

Yayınlanan yeni video serisine göre oyun Haziran başında kullanıcılarla buluşacak. Oyun severlerin beğenisine 2 Haziran tarihinde sunulması beklenen oyunun sadece konsol versiyonunun değil bunun yanında bilgisayar versiyonunun da yayınlanacak olması büyük oranda ilgi çekmeyi de başaracak gibi.

Şimdiden bilgisayar versiyonlarının da çıkış yapacağının açıklanması seriye gösterilen ilgiyi artırırken oyunun yayınlanan videosunda ise yeni bir hikaye modunun kullanılacağı belirtiliyor. Artık dövüşlerde bile bir hikayeyi konu alacak olan oyunun, bu şekilde çok daha zevkli bir oynanış sunduğunu da söylemek yanlış olmaz. Yeni videolarıyla beğeni toplayan Tekken 7’nin, daha ne gibi özellikleri olacağı ise çıkış tarihinde ortaya çıkmış olacak.  

tekken 7 tekken 7 oyunu dövüş oyunları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.