TEKKEN 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Yüzbinlerce oyuncunun merakla beklediği ve bir dönemin efsanesi Tekken oyununun yedinci serisi olan Tekken 7 nihayet PC için de geliyor! Tekken 7 çıkış tarihi ve detayları açıklandı! İşte o tarih!

TEKKEN 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dövüş oyunlarından Tekken serisini kim unutabilir ki? Oldukça ünlü bir oyun serisi olan Tekken hususunda bu defa da Tekken 7 heyecanı yaşanıyor. Tekken 7 oyunu, PC platformuna çıkışını gerçekleştiriyor. Peki Tekken 7 oyununun çıkış tarihi nedir?

Özellikle 90 kuşağının unutulmaz oyunları arasında bulunan ve o dönemlerden bu güne toplam 6 seri çıkaran Tekken, serinin yedinci ve son oyunu olan Tekken 7 için PC versiyonu çıkış tarihi nihayet açıklandı! Yüzbinlerce oyuncunun merakla beklediği Tekken 7 için geçtiğimiz aylarda PC versiyonu müjdesi zaten verilmişti. Her ne kadar bu müjde resmi kaynaklardan o dönemde doğrulanmamış olsa da çıkan haberlerde netlik kazanmıştı. İşte bu haberlerin doğruluğunu teyid eder nitelikteki haber bu kez oyunun kendisinden geldi ve Tekken 7 için resmi çıkış tarihi açıklandı!

TEKKEN 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?
Tekken 7 oyunu, PC oyuncuları için 2 Haziran 2017 tarihinde resmen piyasaya sürülecek. Tekken 7 ile ilgili yayınlanan son video ile beraber de oyun hakkında yeni bazı detaylar belli oldu. Bu detaylardan en dikkat çekeni ise oyuna yeni karakterlerin eklenmiş oluşuydu. Örneğin oyuna eklenen yeni bir karakteri hemen yukarıda paylaştığımız haber görselimizden inceleyebilirsiniz.  Tekken 7 oyunu, hikaye anlatımı anlamında sinematik bir hikaye anlatım biçimine sahip ve oyunu tekli olarak da online olarak da oynayabiliyorsunuz. 

TEKKEN 7 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bu arada oyunun sistem gereksinimlerini de yazalım ; Oyunu oynamak için en az 6 GB RAM'e, Gtx 660 veya seviyesinde bir grafik kartına, İntel Core İ3 işlemciye ve 64 bit işletim sistemine sahip olmalısınız.

 

tekken 7 sistem gereksinimleri tekken 7 ne zaman çıkacak tekken 7 çıkış tarihi nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.