Tabletlere de Youtube TV Geleceği Açıklandı

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde çok uzun bir zamandan beri hizmet vermeye devam etmekte bulunan YouTube TV artık en sonunda Android tabanına sahip olan tabletler içerisinde de boy göstermek için hazırlanmakta. Lakin bütün tabletlerde bu bahsi geçen hizmetten yararlanamıyor olacak.

Tabletlere de Youtube TV Geleceği Açıklandı

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde çok uzun bir zamandan beri hizmet vermeye devam etmekte bulunan YouTube TV  artık en sonunda Android tabanına sahip olan tabletler içerisinde de boy göstermek için hazırlanmakta. Lakin bütün tabletlerde bu bahsi geçen hizmetten yararlanamıyor olacak.

Google şirketinin tarafından yapılmış olan açıklamayla beraber halen resmi bir liste de yayımlanmış bir durumda  değil. Bu sebep ile sizlere hangi modeldeki tabletlerin direkt bir şekilde desteklenebilecek olduğunu iletmemiz olanaklı bir durumda değil. Lakin bilinmekte olan şey ise, uygulamanın cihazınız içerisinde çalışabilmesi amacı ile en azından Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ya da üstünde olan  bir Android sürümüne ihtiyacınız bulunduğu.

Google şirketinin yakın bir zamanda desteklenen tabletleri açıklayacak olduğunu düşünsek bile, aylık 35 dolar tutarında bir ücret ödeyip üye olunabilmekte olan servisin kullanıcılara tam olarak  ne gibi yararlar sağlayacak olduğu konusu ise helen bir soru işareti şeklinde karşımızda durmakta.

İçinde ilgi çekici bir içerik barındırma ile ilgili çok ciddi problemleri bulunan YouTube TV özelliğinin Android tabletlere gelmiş olmasının hemen sonrasında içerik ile ilgili kalitesini de birkaç seviye daha yukarı çıkartması gerekli. Şirketin bu yön içerisinde de şimdilik herhangi bir şekilde açıklaması ne yazık ki hiç bir şekilde yer almamakta.

google youtube youtube tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.