SwiftKey İçin Fazlasıyla keyifli Bir Özellik Geldi

iOS ile Android platformu için SwiftKey isimli uygulaması son gelen güncelleme ile birlikte klavyenizi istediğiniz gibi özelleştirebilmenize bir imkan sağlamakta.

SwiftKey İçin Fazlasıyla keyifli Bir Özellik Geldi

iOS ile Android platformu için SwiftKey  isimli uygulaması son gelen güncelleme ile birlikte klavyenizi istediğiniz gibi özelleştirebilmenize bir imkan sağlamakta.

Uygulamanın gelen yeni özelliği ile beraber artık kendinize ait olan fotoğraflarınızı da klavyenizin arka planında istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Photo Themes (Fotoğrafların Temaları) şeklinde anılan özelliğin sayesinde hali hazırda fazlası ile başarılı bulunan bu tema seçeneklerine artık  çok daha kişisel bir dokunuşta bulunabiliyor olacaksınız.

Ek bir şekilde, gerçekleştirilmiş olan iş birliği ile beraber National Geographic fotoğrafçılarından biri olan Keith Ladzinski imzasına sahip olan 12 tane vahşi yaşam ve de doğa fotoğrafını ise arka planınıza kullanabilecek olmanız mümkün. Bu gelen yeniliği kullanmak amacı ile ''Temalar'' isimli kısımda ''Özel'' bölümüne girip fotoğrafınızı yükleyebilmektesiniz. Öte yandan tuş çerçevesi ve de  sembollerini düzenlemek ile beraber arka plan koyuluğunu ayarlayabilmekte olanaklı. Güncelleme ile birlikte 9  tane yeni dil için de özel bir destek eklenmiş oluyor.

Microsoft şirketinin 2016 senesi içerisinde satın almış olduğu ve devamlı olarak  yeni özelliklerle güncelemekte olduğu bu uygulama çok başarılı bir alternatif klavye şeklinde karşımıza çıkmakta. Firma bu SwiftKey isimli uygulamanın başarısından ötürü, kendi iOS  platformu için Word Flow isimli klavyesini de rafa kaldırmış idi.

microsoft swiftkey güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.