Survivor'da Yeni Elenme Adayları Belirlendi Hangi İsimlerin Adı Yazıldı

Günümüzün en sevilen yarışma programlarından Survivor'da dün akşam yine nefes kesen hadiseler yaşandı. Survivor'da Gönüllüler ile Ünlüler takımları bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi için karşı karşıya geldiler. Peki bu mücadelenin kazananı hangi takım oldu ?

Survivor'da Yeni Elenme Adayları Belirlendi Hangi İsimlerin Adı Yazıldı

Magazin dünyasını bir hayli meşgul eden, en sevilen yarışma programı Survivor'da dün akşam yine olanlar oldu. Dokunulmazlık mücadelesinde Gönüllüler ile Ünlüler takımları karşı karşıya geldi. Sayıca az olan Ünlüler, rakipleri karşısında bir kez daha kaybetmek istemiyorlardı ve bu yüzden dokunulmazlık mücadelesinde bu kez iyi oynamayı başardılar ancak aynı zamanda gönüllüler de iyi bir oyun ortaya koydular. İlk turu kazanan Ünlüler takımı olurken ikinci turu kazanan ise Gönüllüler takımı oldu ve böylece mücadelenin kazanına best off turunda belli oldu. Best off turunda Gönüllüler 5-2'lik sokarla kazanmayı başardılar ve oldukça sevinçlilerdi. Ünlüler ise kendilerinden iki kişinin daha aday olacağı için çok sıkkın görünüyorlardı.

Dokunulmazlık oyunu sonucunda kaybeden takım Ünlüler olduğu için kendi aralarında bir sembol oyunu oynadılar. Sembol oyununu kazanan oyuncu ise Adem oldu. Adem, böylelikle konseyde hem yazılamayacak, hem de bir gitme adayı belirleyecekti. Elenme adaylarının belirleneceği konsey başladı ve Acun Ilıcalı yapılan oylamanın sonuçlarını açıkladı. Oylama sonucunda ismi en çok yazılan isim olarak Şahika potaya çıktı. Öte yandan sıra Adem'e geldi ve Adem de bir gitme adayının ismini verdi. Adem'in söylediği isim ise aralarında yaşanan husumetten dolayı Sedat oldu. Bu durumda ilk elenme adayları Şahika ve Sedat oldu. Onların rakipleri ise yarın akşam belli olacak.

BU AKŞAM SURVİVOR NEDEN YOK?

Normalde Survivor yarışmasının bu akşam yeni bölümüyle ekranda olması gerekiyordu ancak O Ses Türkiye finalinin bu akşama alınması nedeniyle Survivor'ın yeni bölümü ertelendi. Yeni bölüm yarın akşam ekranlara gelecek.

survivor 2017 survivor kim elendi survivor şahika kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.