Survivor'da Sabriye Yine Potada Dokunulmazlık Oyunu Gönüllülerin !

Survivo 2017 yarışmasında oynanan güce dayalı dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Yarışmayı kazanan taraf gönüllüler oldu. Ünlüler bir kez daha aynı ismi potaya çıkarttı.

Survivor'da Sabriye Yine Potada Dokunulmazlık Oyunu Gönüllülerin !

Survivor yarışmasında zorlu rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Dün akşam yayınlanan bölümde gönüllüler ile ünlüler karşı karşıya geldi. Gönüllüler takımı , güce dayalı olan oyunda çok zorlansada Ogeday'ın büyük katkısı ile kazanmayı başardı. Ünlüler, özellikle İlhan Mansız'ın sakatlanması üzerine çok zorluk çektiler. İlhan Mansız sakatlanınca onun yerine best off mücadelelerine Fatih çıktı ve bu belki de oyunu koparan nokta oldu. Adem'in ünlüler takımını sırtlaması dikkat çeksede Adem'de son oyununda Ogeday'a kaybetti ve oyunun yıldızı kuşkusuz Ogeday oldu. Ogeday oynadığı 7 müsabakada çok iyi sonuç çıkardı ve Acun Ilıcalı tarafından sembolün sahibi olmaya layık görüldü.

Yarışmada ünlüler kaybedince haliyle dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf her hafta yeni elenme adayları çıkardığı için ünlüler de kendi aralarında isim yazdılar ve Sabriye ismi en fazla yazılan aday olarak tekrar potaya çıktı. Daha önce defalarca kez potada ismi olan Sabriye, yine gitme adayı oldu. 

POTANIN KRALİÇESİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Sabriye, takımın yine kendisini yazmasına şaşırmadığını, potanın kraliçesi olduğunu söyledi ve hayranlarına destek vermeleri için çağrıda bulundu. 

 

sabriye şengül survivor 2017 survivor kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.