Survivor'da Potada Bulunan İsimler Kim İlk Adaylar Belli Oldu !

Survivor'da bu hafta hangi isimler elenmek için aday oldu? Survivor'un dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor'da Potada Bulunan İsimler Kim İlk Adaylar Belli Oldu !

Survivor, şuan da Türkiye'nin en fazla izlenen TV programı olarak dikkat çekiyor. Dün akşam yayınlanan son Survivor bölümünde çok büyük hareketlilikler oldu. Daha önce size Eser West'in adadan ayrıldığını ifade etmiştik. Bu kez elimize ulaşan yeni bir bilgiye göre adaya katılacak yeni yarışmacının ismi de belli oldu. 

Survivor yarışmasının yeni yarışmacısı, GÖZ6 programından yakından tanıdığımız Bulut oldu. Bulut, bundan sonra Survivor şampiyonu olmak için çarpışacak. Gerçekleştirilen ada konseyinde ismi açıklanan Bulut, oldukça sevinçli olduğunu ifade etti ve aynı zamanda Acun Ilıcalı'ya böyle bir fırsat sağladığı için teşekkür etti. Aynı zamanda Bulut, son derece iddialı bir yarışmacı çünkü yaptığı açıklamada çocukluk hayalinin Survivor şampiyonu olmak olduğunu söyledi. Bu yüzden diğer yarışmacılara ciddi bir rakip geldi diyebiliriz. 

SURVİVOR 2017 POTADAKİ İSİMLER KİM ?

Survivor 2017 yarışmasında dün akşam oynanan oyunda ünlüler takımı gönüllüler takımına karşı mağlup oldu ve daha önce elde ettikleri önemli avantajı kaybettiler. Bu yüzden ünlüler takımı format gereği iki kişiyi eleme adayı olarak çıkarmak zorundaydı. İşte eleme adayı olma konusunda gerçekleştirilen ada konseyinde yazılar isimler de belli oldu. Çoğunluk Sabriye'yi yazdığı için ilk aday Sabriye oldu. Ancak Adem dokunulmazlık ödülünü kazandığı için kendisi de bir isim söyleyecekti ve Adem'in söylediği isim tahmin edilebileceği üzere Sedat oldu. Adem, Sedat'a aynı zamanda bazı kinayeli laflar da söyledi ve onu adadan göndermek için elinden geleni yapacağını belirtmiş oldu.

 

survivor 2017 survivor kim elendi survivor potadaki isimler hangileri survivor iki aday hangisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.