Survivor'da Oyunda Büyük Gerginlik Serhat Akın İle Sedat Kavga Etti

Survivor'da Ünlüler takımında Çılgın Sedat ile Serhat Akın'ın tartışması olay oldu. Ünlüler takımında hentbol müsabakasında nefesler tutuldu. Ancak maçı kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler'in moralinin son derece yüksek olduğu gözlemlendi.

Survivor'da Oyunda Büyük Gerginlik Serhat Akın İle Sedat Kavga Etti

Survivor yarışmasında dün haftanın açılışı yapıldı. Haftaya hentbol oyunu ile başlandı. Oynanan hentbol müsabakasında iki taraf kazanmak için elinden geleni yaptı. Hentbol oyunu erkekler ve kızlar ayrı ayrı olmak üzere üçer kişiden oynandı. Bir kişi kalede, iki kişi ise sahada yer aldı. Gönüllüler ile Ünlüler arasındaki çetin mücadelede maç best off turuna kaldı. Best off turunda Ünlüler'in erkekleri iyi bir oyun ortaya koyup avantaj yakalatsalarda bu avantajı kızlar koruyamadı ve Gönüllüler öne geçti. Ardından maçı kazanan taraf da gönüllüler oldu.

Oyunda gerçekleşen büyük gerilim de gözlerden kaçmadı. Oldukça kızgın olduğu gözlemlenen Serhat Akın, yediği hatalı goller sonrası Çılgın Sedat ile kavga etti. Çılgın Sedat ise kendini savundu. İkili arasında yaşanan yoğun gerilim takımın enerjisine negatif yönde etki etti.

SEMBOL OYUNU DA OYNADILAR

Öte yandan sembol oyunları da oynandı. Sembol mücadelelerinde kazananlar Tuğçe ve Furkan oldu. Furkan da Tuğçe de kendilerine en yakın gördükleri yarışmacıları ödüle davet ettiler. Bu arada sembol oyunu haftaya son kez oynanacak.Bakalım son sembol oyununu kim kazanacak ?

survivor magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.