Survivor'da Ödül Oyunu Heyecanı Yemekli Ödülü Hangi Takım Kazandı

Survivor'da dün akşam yayınlanan bölümde ödül heyecanı vardı. Sevilen yarışmacılar birbirleriyle yemekli ödüle kavuşmak için kapıştılar. Peki bu kapışmanın galibi hangi takım oldu? İşte Survivor 2017'nin son bölümü ile ilgili ayrıntılar...

Survivor'da Ödül Oyunu Heyecanı Yemekli Ödülü Hangi Takım Kazandı

Survivor 2017 programı dün akşam ödül oyunu ile karşımıza çıktı. Söz konusu ödül yemek ziyafetiydi. Kazanan takımın et ziyafeti çekeceği oyunda iki takım da son derece hırslıydı ve çekişmeli bir mücadele söz konusuydu. Parkur su ile yarışmacıların oldukça haşır neşir olmasını gerektiren bir parkurdu ve bu yüzden Ogeday gibi yüzücü isimler parkurda daha önde gözüken yarışmacılar oldular. Ancak buna rağmen Ünlüler takımındaki Furkan, çok kritik bir mücadelede Ogeday'a darbe indirdi. Bu vesileyle Ünlüler takımı ödül oyununun kazanan tarafı oldu. 

Ödül oyununun yanı sıra dün akşam oyuncular sembol mücadelesi de verdiler. Kıbrıs yolunda önemli olan bu mücadelede aynı zamanda kazanan oyuncu menemen yemeği ile ödüllendirildi. Oynanan sembol oyunlarında kazanan kişiler erkeklerde Ogeday, bayanlarda ise Tuğçe oldu. Yani iki isim de Gönüllüler takımındandı. Böylelikle Gönüllüler, ödül oyununda alınan galibiyetin üzüntüsünü az da olsa gidermeyi başardılar çünkü kazanan isimler kendi aralarından çıktı. 

BU AKŞAM ELEME VAR

Survivor'da bu akşam eleme yaşanacak. Adadan bir isim daha gönderilecek. Peki bu isim kim olacak ? İşte bunun cevabını bu akşam hep birlikte göreceğiz.

 

magazin survivor survivor kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.