Survivor'da Ödül Oyunu Hangi Takımın Oldu İskender Ödülü Takımları Coşturdu !

Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde ödül oyunu olarak iskender vardı. Kazanan takımın iskender ziyafeti çekeceği oyunda iki takımda ölesiye mücadele etti. Peki kazanan kim oldu ?

Survivor'da Ödül Oyunu Hangi Takımın Oldu İskender Ödülü Takımları Coşturdu !

Survivor yarışması haftada 6 gün yayınlanıyor ve her bölümü de büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Genellikle reyting sıralamasında başı çeken Survivor 2017'de dün ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ile gönüllüler, iskender ödülüne kavuşmak için kıyasıya mücadele ettiler.

İki takım arasında oynanan mücadeleyi ünlüler büyük farkla kazandı. 2-0 skorla maçı tamamlayan ünlüler bu sayede iskender ziyafeti çektiler. Daha önceki oyunda ödül alan Sema ise arkadaşlarından iki kat fazla iskender yemeye hak kazandı. Ünlülerin iskender yerkenki keyifleri görmeye değerken gönüllüler yaşanan mağlubiyetin ardından çok üzlüldüler.

Bu yıl Survivor yarışmasında şartlar bir hayli zor hale getirildi. Açlık sorunu da bu yüzden arttı. Mesela önceki yıllarda bir takına iki torba erzak veriliyorken bu daha da aza indirildi ve haliyle iki takım daha zor şartlar altında yarışmak durumunda kaldılar. Acun Ilıcalı'nın da sık sık bahsettiği üzere Survivor şartları bu yıl çok zorlaştırıldı. Haliyle yemekli ödül oyunları takımlar için büyük önem arz etmekte.

ÖDÜL OYUNLARINDA ÜNLÜLERİN YÜZÜ GÜLÜYOR

Oynanan ödül oyunlarında genellikle ünlüler takımının yüzü gülüyor. Dün de başarı elde eden ünlüler, ödül oyunlarında yakaladıkları istikrarı sürdürmek istiyorlar.

 

survivor 2017 kavga survivor kim kazandı survivor iskender ödülü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.