Survivor'da Konseyde Büyük Sürpriz Kimler Potaya Çıktı

Survivor dokunulmazlık oyununun ardından yaşanan ada konseyinde neler oldu ? Dün oynanan dokunulmazlık mücadelesini hangi takım kaybetti ve elenme adayları çıkardı? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor'da Konseyde Büyük Sürpriz Kimler Potaya Çıktı

Survivor 2017 gerçekten de oldukça çetin geçiyor. Geçtiğimiz Survivor yarışmalarına göre daha ciddi rakiplerin söz konusu olduğu Survivor, bu bağlamda oldukça dikkat çekici bir yarışma oluyor. Yeni sezonun bu kadar iyi olması adeta büyük bir heyecan ortaya koyuyor. Dün akşam yayınlanan yeni Survivor bölümünde dokunulmazlık oyunu son derece dikkat çekiciydi. Oyunda Ünlüler takımı kendi aralarında yine problemler yaşadılar. Özellikle İlhan Mansız'ın çok fazla sinirli olması dikkatlerden kaçmadı.

Dokunulmazlık oyunu sürerken Fatih'in sorduğu bir soru üzerine İlhan Mansız çok sinirlendi ve onu oyuna adapte olmamakla suçladı. Fatih'te ona cevap verince konuşma birden büyük bir tartışmaya dönüştü. İlhan Mansız, Fatih'in üzerine doğru yürüdü ve üç kişi onu tuttu. Öte yandan Fatih, daha önce uyarılar aldığı için sakin kalmaya özen gösterdi ancak o da hakaretler savurdu. 

Oynanan oyunun galibi bir kez daha Gönüllüler takımı oldu. Böylelikle Gönüllüler, üst üste beşinci dokunulmazlık oyununu kazanarak çok büyük bir rekor kırdılar. Üstelik oynanan oyunda Ünlüler takımını best off turunda 5-0 gibi çok net bir skorla mağlup etmeyi başardılar.

Ünlüler takımı yaşanan yenilginin ardından her zaman olduğu gibi yine oylama yaptı. Adadan gitme adaylarının belirlendiği oylamada Ünlüler takımı Fatih'i ilk elenme adayı olarak belirlerken ikinci aday ise son derece sürpriz oldu. Ünlüler ekibinde bulunan İlhan Mansız'ın dokunulmazlık kolyesi sahibi olduğu için isim söyleme hakkı bulunuyordu. İlhan Mansız'ın söylediği isim ise kesinlikle oldukça sürprizdi. İlhan Mansız, takımın Sema'dan sonra parkurlardaki en iyi yarışmacısı Pınar'ı elenme adayı olarak gösterdi. Bunun üzerine Pınar büyük şaşkınlık yaşarken İlhan Mansız bu hafta Sabriye'nin Pınar'dan daha iyi olduğunu, bu yüzden de Pınar'ı söylediğini ifade etti. 

survivor 2017 kim elendi survivor 2017 kim daha iyi oynuyor survivor 2017 en güncel magazin haberleri en iyi magazin haber sitesi hangisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.