Survivor'da İlk Ceza Oyununun Kaybedeni Belli Oldu

Survivor yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde ceza oyununu ilk kaybeden takım belli oldu. Ceza neydi? Hangi takım kaybetti? Ayrıntılar haberimizde...

Survivor'da İlk Ceza Oyununun Kaybedeni Belli Oldu

Survivor yarışması başarılı reyting sonuçları elde etmeye devam ediyor ! Dün akşam yayınlanan yeni bölüm yine oldukça dikkat çekerken özellikle Survivor sezonlarında bir ilkin gerçekleşmesi oldukça dikkat çekiciydi. Acun Ilıcalı, ilk kez bir ceza oyunu oynanacağını açıkladı. Yani söz konusu oyun bir ödül veya dokunulmazlık oyunu değil, bir şeyi kaybetme üzerine kurulu bir oyundu. Kaybeden takım bir şeyini kaybedecekti ve o şeyin ne olduğu da Acun Ilıcalı tarafından açıklandı.

Acun Ilıcalı, oynanacak müsabaka öncesinde, iki takıma da , kaybeden takımın barınağını kaybedeceğini açıkladı. Bu demek oluyordu ki kaybeden takımın üzeri açık kalacak ve haliyle yağmurdan çok fena etkilenecekler. Bu durumda da kaybeden takımı uykusuz ve zor günler bekleyebildiğinden bu oyun son derece önemliydi. Zaten iki takım da oyunu kazanmak için varg gücüyle çaba sarfetti.

KİM KAZANDI ?

Ünlüler gönüllüler takımları arasında oynanan ceza oyununda kaybeden taraf ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımı ellerinde bulunan barakanın yıkılmasına seyirci kaldı. Ünlüler takımında Sabriye, Şahika , Fatih gibi isimler yine iyi bir performans gösteremeyince ödülün kazananı gönüllüler oldu. Çünkü hemen hemen burun farkıyla biten oyunda ünlülerden bir iki isim çok ön plana çıksada yukarıda saydığımız isimlerin tam olarak verimli olamaması ünlüler takımının felaketi oldu. Yinede İlhan Mansız, Sema gibi isimlerin best of mücadelelerinde kaybetmeleri de ceza oyununun sonucunda büyük etki yaptı. Adem genel olarak iyi bir oyun ortaya koyup tüm maçlarını kazansada ünlüler galip gelmeyi başaramadı.

Ünlüler takımı oyunun ardından adalarına döner dönmez yeni barakanın inşası için çalışmaya başladılar.

 

survivor magazin ünlüler gönüllüler ceza oyununu kim kazandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.