Survivor'da İlhan Mansız Çılgın Sedat Kavgası Olay Oldu!

Sürvivor yarışmasında dikkat çeken yarışmacılardan İlhan Mansız ile Çılgın Sedat arasında bir tartışma çıktı. İkili az daha yumruk yumruğa giriyordu !

Survivor'da İlhan Mansız Çılgın Sedat Kavgası Olay Oldu!

Sürvivor yarımasının iki yetenekli yarışmacısı İlhan Mansız ile Çılgın Sedat birbirlerine girdi ! İkili az daha diskalifiye oluyordu.

Sürvivor yarışmasında dün yayınlanan bölümde oldukça hararetli dakikalar yaşandı. Yarışma esnasında Ünlüler takımından İlhan Mansız ile Çılgın Sedat tartışmaya başladılar. İlhan Mansız'ın kaptan gibi hareket etmesine sinirlenen ve bu doğrultuda kendisine emirler vermemesini isteyen Çılgın Sedat ile İlhan Mansız burun buruna geldiler ve az daha birbirlerine vuracaklardı. Hatta İlhan Mansız, tartışma sırasında Çılgın Sedat'ı ittirdi ve 'Şov Yapma' dedi.

İLHAN MANSIZ GÖNLÜNÜ ALDI

İlhan Mansız'ın sözlerinden ve onu itmesinden son derece rahatsız olan ve buna kırılan Çılgın Sedat, yarışmaya devam etmeyeceğini söyledi ancak İlhan Mansız ardından gönlünü almayı başardı. Ardından ikili oyun sırasında büyük başarılar elde etti ve oyunu Ünlüler kazanmış oldu. Ancak bu hadisenin yankıları önümüzdeki haftalarda sürer mi bunu ise zaman gösterecek.

 

ilhan mansız sürvivor kavgası ilhan mansız ile çılgın sedat kavgası çılgın sedat ile ilhan mansız neden kavga etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muro     2017-02-26 Mansiz orda artıslik yapıyo adamı itiyor ağzına yumruğu hak etmişti orda kendini bi bk saniyo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.