Survivor'da Hayallerine Veda Eden İlk İsim...

Survivor 2017'de dün akşam ilk eleme heyecanı yaşandı. Dört ismin eleme adayı olduğu yarışmada seyircilerden en az oyu alan isim yarışmaya veda etti.

Survivor'da Hayallerine Veda Eden İlk İsim...


Her bölümü heyecan fırtınası estiren Survivor 2017'de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti.

HAKKIMI HELAL ETMİYORUM!

Survivor, 2017 sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Reytinglerde zirveye oturan yarışmada dün akşam ilk eleme yaşandı. Art arda iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etti. Bu isim haktan en az oyu alan Fulya oldu. Fulya giderken takım arkadaşlarını çok sert biçimde eleştirdi. "Hakkımı helal etmiyorum" dedi. Takım arkadaşlarının birçoğu ile vedalaşmadan yarışmaya veda etti.

3 YENİ İSİM

Geçen bölümde Acun Ilıcalı dışarıdan dört isimden üçünün Survivor 2017'ye katılacağını açıklamıştı. Dünkü oylamanın ardından Sadin Bakır(Gönüllüler), Anıl Karakurt(Gönüllüler) ve Fatih Hürkan(Ünlüler) Survivor 2017'e dahil oldu. Survivor'a giremeyen Oğulcan ise Acun Ilıcalı'dan muhteşem bir sürpriz ile teselli buldu. Acun Ilıcalı, Oğulca'a dünyanın neresinde isterse 1 haftalığına misafir edeceğini söyledi.

ÖDÜL OYUNU ÜNLÜLERİN

Survivor 2017'nin son bölümünde elemeden önce Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununa çıktı. Balık avlama seti için kıyasıya mücadele veren iki takımdan gülen taraf Ünlüler oldu. Kaybeden takım ise hüzne boğuldu. Gönüllüler kendi adalarında büyük bir yüzleşme yaşadı.

VOLKAN KORKUTTU

Gönüllüler takımından Volkan ödül oyunu esnasında kafasını tahtaya çarptı. Volkan bu olayın ardından kanlar içersinde kaldı. Hemen doktor müdahalesi yapılan yarışmacı daha sonra oyuna tekrar katıldı.

survivor kim elendi survivor 2017
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.