Survivor'da Gergin Konsey Sabriye Bu Kez Aday Değil !

Survivor'un yayınlanan yeni bölümünde gergin ada konseyi dikkatlerden kaçmazken özellikle de bu kez Sabriye'nin isminin potada olmaması dikkat çekti.

Survivor'da Gergin Konsey Sabriye Bu Kez Aday Değil !

Survivor'da yayınlanan yeni bölümde gergin geçen ada konseyi gözlerden kaçmadı. Oynanan dokunulmazlık oyunu mücadelisini kazanan yine Gönüllüler takımı oldu. Oynanan oyunda gayet başarılı gözüken Gönüllüler takımında moraller bir hayli yerindeydi. Ancak Ünlüler takımı dokunulmazlık oyunlarını kaybetmeyi sürdürdükleri için son derece mutsuz gözüktüler. Ünlüler takımı, Gönüllüler'e karşı iyi bir oyun ortaya koyamadı ve mağlup oldu. Haliyle ilk iki aday Ünlüler takımından çıktı.

Konsey yukarıda da belirttiğimiz üzere son derece gergin geçti. Oylamada bu kez Sabriye'nin ismi çıkmadı. Ünlüler takımı kendi aralarında yaptıkları oylamada çoğunluk olarak Şahika'nın ismini verdiler ve böylelikle Şahika ilk aday oldu. İkinci adayı ise Sedat söyledi çünkü dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sedat olmuştu. Sedat'ın söylediği isim ise Adem oldu. Sedat, Adem ile arasındaki savaştan dolayı Adem'i söylediğini, ikisinden biri adadan gidene kadar bunun böyle sürebileceğini ifade etti.

Bu akşam oynanacak yeni dokunulmazlık oyunu ile beraber artık diğer iki elenme adayı da belli olacak. Bakalım bu hafta adaya hangi isim veda edecek ?

survivor survivor 2017 survivor sabriye kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.