Survivor'da Elenen İsim Açıklandı Konseyde Duygusal Anlar Dikkat Çekti

Survivor'da hafta yine bir eleme ile kapandı. Peki elenen isim kim oldu ? Survivor yarışmasının yeni konseyi ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Survivor'da Elenen İsim Açıklandı Konseyde Duygusal Anlar Dikkat Çekti

Survivor'da her hafta olduğu gibi bu haftada eleme gerçekleşti. Hafta kapanışı yapılırken muhakkak adadan bir kişi eleniyor. Kural icabı bu şekilde devam eden Survivor'da haliyle her hafta adadaki yarışmacı sayısı azalıyor. Survivor 2017 yarışmasında dün bir eleme konseyi yaşandı ve hafta bu şekilde kapatıldı. Eleme konseyinde hangi ismin adaya veda ettiği Acul Ilıcalı tarafından açıklandı.

Yarışmada elenmek için aday olan dört isim ; Pınar  , Adem, Şahika ve Fatih'ti... bu dört isim arasında halk oylaması yapıldı ve en az oyu alan kişi adaya veda etti. Yapılan oylama sonucunu Acun Ilıcalı açıkladı. Acun Ilıcalı, oylama sonucunda adaya veda eden ismin Fatih olduğunu söyledi. Survivor'da Fatih, adaya sonradan katılan yarışmacılardan biriydi. İlk önce son derece sakin ve efendi kişiliği ile dikkat çeken Fatih, daha sonra karıştığı pek çok kavgayla gündeme oturmuştu. Hatta adada pek çok isimle kavga eden Fatih, özellikle İlhan Mansız ile sürekli kavga halindeydi.

İLHAN MANSIZ VE ADEM'E SARILMADI

Fatih, adada bir türlü anlaşamadığı İlhan Mansız ve Adem'e sarılmadan adaya veda etti. Diğer arkadaşlarına tek tek sarılan Fatih'in İlhan Mansız'a sarılmaması dikkat çekerken asıl dikkat çeken şey Adem'e de sarılmaması oldu. Çünkü Adem ile ciddi bir problemi yoktu. Sonuç olarak Survivor'da hafta Fatih'in elenmesiyle kapanmış oldu ve yeni bölüm Cuma akşamı ekranlarda olacak. Cuma günü Survivor'un yeni haftasına dair bölümleri izleyeceğiz ve yine sizlere yaşanan gelişmeleri aktarmaya çalışacağız.

 

survivor ilhan mansız adem fatih survivor fatih kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.