Survivor'da Büyük Gerilim Adaya Kim Veda Etti

Survivor yarışmasında bu hafta adaya veda eden isim kim oldu ? Survivor 2017 haftayı nasıl kapattı ? Yaşanan kavgalar büyük ses getirdi. Survivor'da yaşananlar hakkında bilgiler...

Survivor'da Büyük Gerilim Adaya Kim Veda Etti

Survivor 2017 yarışmasında dün ödül oyunu ve ada konseyi büyük dikkat çekti. Ödül oyununa üçe ayrılmış bir takım olarak giden ünlüler, çok kötü performans göstererek kaybetti ve iletişim oyununu kazanan takım gönüllüler oldu. Oynanan müsabakalar sırasında Furkan ile Adem arasında yaşanan kavga da oldukça dikkat çekti. Furkan'a küfür ettiği için Acun Ilıcalı tarafından uyarılan Adem, aynı zamanda Serhat Akın , Tarık Mengüç gibi isimlerle de aynı gün tartışma yaşadı. Sakin kalmaya çalışan Adem, Furkanın da üzerine gelmesi ile birlikte küfür etti ve bu yüzden uyarı aldı. 

Yaşanan ada konseyi son derece gerilimli geçti. Elenme adayları Sabriye , Sadin , Erdi ve Fatih'ti. Potada bulunan bu dört isim arasında pek çok eleştirmen ve sosyal medyanın çoğunluğu Fatih'in eleneceğini düşünüyordu ancak öyle olmadı. Yapılan oylama sonucunda Acun Ilıcalı noter tastikli belgeyi okudu ve elenen ismin Sadin olduğunu açıkladı. Sadin, bunun üzerine adaya yine bir şiir okuyarak veda etti.

SURVİVOR'DAYKEN ÇOCUĞU DÜNYAYA GELMİŞTİ

Sadin'in Survivor macerası biraz kısa sürdü. Çünkü Sadin adaya diğer adaylardan daha sonra katılmıştı. Güreşçi olarak Türkiye'ye önemli başarılar kazandıran sevilen sporcu Sadin'in, Survivor adasındayken bir oğlu dünyaya gelmişti ve bunun üzerine çok duygusal anlar yaşamıştı. Sadin, oynanan iletişim ödülünden sonra da oğlunu gördüğü için çok heyecanlıydı. 

 

survivor kavga survivor adem furkan kavgası survivor kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.