Survivor'da Bu Defa Gönüllüler Elenme Adayı Çıkardı !

Survivor'da potada bu defa gönüllüler takımı var ! Dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Ünlüler bu defa dokunulmazlığı kazanmayı başardı.

Survivor'da Bu Defa Gönüllüler Elenme Adayı Çıkardı !

Bilindiği üzere Survivor adasında yarışmacılar birbirleriyle çok büyük bir rekabet içerisindeler. Dün akşam yayınlanan bölümde bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Söz konusu dokunulmazlık oyununu kazanan takım ise ünlüler takımı oldu. 

Daha önce oynanan üç dokunulmazlık oyununu da gönüllüler takımı kazanmıştı ve bugün ünlüler bu bağlamda tabiri caizse şeytanın bacağını kırdılar. Gayet iyi bir performans ortaya koyan ünlüler, dokunulmazlık oyununda gerçekten de farklarını ortaya koymayı başardılar. Söz konusu dokunulmazlık oyununun best off mücadelesinde iki takım da dört oyuncu sahaya sürdü. Ünlüler takımı gerçekten de doğru strateji yapıp parkurdaki en iyi dörtlüyü oyuna sürdüler ve kazanmasını bildiler. Ancak gönüllüler takımı yanlış stratejilerinin kurbanı oldu. Yanlış best off oyuncuları seçimi yapan gönüllüler , bunun bedelini gerçekten de çok ağır ödediler. Oynanan best off maçları tamı tamına 5-0 ünlüler üstünlüğüyle sona erdi.

GÖNÜLLÜLERDE ADAYLAR KİMLER OLDU ?

Peki oynanan müsabaka sonrası gönüllüler takımında elenme adayları kimler oldu ? Gönüllüler takımında potaya çıkan isimler Sadin ve Erdi oldu. Sadin oy çokluğuyla , Erdi ise dokunulmazlığı kazanan Gökhan'ın onun ismini söylemesiyle potaya çıktı. Elenen yarışmacı ise yarın akşam belli olacak.

survivor kim elendi magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.